Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

A co znowu gliwice zawinily ? Julia, to wskocz na sporta i pokarz jak zapierdalasz :)

Ps. Ja tam na sporta mam wyjebane, wole polatac w zaprzegu , za duzo ludzi zginelo, nie planuje byc nastepny ;)

 

 

Nic nie zawinił, tak po prostu przytoczyłem temat Wasz, bo obilo mi się o "uszy" co nieco hehe :P I dokładnie potwierdzam... Tak się wymądrza, a sama plecakuje. Rozumiem jej kierowce, który ją chroni itp itd. 

 

can-stock-photo_csp3947534.jpg

 

Speszjaly for ju krzaczki Danvield  :wub:

 

 

Shreku - Ty akurat w tym temacie nie dyskutuj, bo nie muszę Cie znać żeby wiedzieć, że sam jesteś mistrzem zapier*dalania ;-) Cóż, mogę pożyczyć od mojego Dareczka R1, ale wydaje mi się, że i  tak Ci nie dorównam..  :blush:   gdzie ja, początkujący zapierdalacz mogę się równać ze starym wyjadaczem...  <_<

 

A to co? Teraz piszesz jakbyś została urażona... Nie obraź się, ale zachowujesz się jak rozkapryszony bachor, tyle co broni Cię Daro, Twój kierowca... od zapier*alania. Napisałaś głupotę, którą chcesz obrócić w żart... Co Ci stanowczo nie wychodzi bo jedyne śmiejące osoby, to chyba użytkownik Daro i Julia. Co do wypowiedzi Daro, że mam zwracać się P. Julia. Zwracając się do niej używałem : " Ci , Ty " z dużej litery - są to wyrazy mojego szacunku jaki ją darzę, pomimo tego co piszę, a więc może Ty "zluzuj" jak to określiłeś Panie Daro. 

 

A do wcześniejszego Twojego postu P. Julio, przeczytaj do skutku, aż zrozumiesz. Tyle ode mnie... Ach jak byś tak ironicznie mówiła przy starszych osobach, to by Cie wyśmiali, uwierz :P A i już balkonik kupiłem, a co! Też sobie pożartuję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zawinił, tak po prostu przytoczyłem temat Wasz, bo obilo mi się o "uszy" co nieco hehe :P I dokładnie potwierdzam... Tak się wymądrza, a sama plecakuje. Rozumiem jej kierowce, który ją chroni itp itd. 

 

 

A to co? Teraz piszesz jakbyś została urażona... Nie obraź się, ale zachowujesz się jak rozkapryszony bachor, tyle co broni Cię Daro, Twój kierowca... od zapier*alania. Napisałaś głupotę, którą chcesz obrócić w żart... Co Ci stanowczo nie wychodzi bo jedyne śmiejące osoby, to chyba użytkownik Daro i Julia. Co do wypowiedzi Daro, że mam zwracać się P. Julia. Zwracając się do niej używałem : " Ci , Ty " z dużej litery - są to wyrazy mojego szacunku jaki ją darzę, pomimo tego co piszę, a więc może Ty "zluzuj" jak to określiłeś Panie Daro. 

 

A do wcześniejszego Twojego postu P. Julio, przeczytaj do skutku, aż zrozumiesz. Tyle ode mnie... Ach jak byś tak ironicznie mówiła przy starszych osobach, to by Cie wyśmiali, uwierz :P A i już balkonik kupiłem, a co! Też sobie pożartuję ;)

jaka porażka człowieku. Nadajesz się do kabaretu  ;) normalnie bym Cię wyśmiał. Stary chłop, a jak dzieciak na forum. Jak masz problem to na pw. i nie nabijaj postów bo gwiazdorzysz.

 

Jeden bohater tego wątku po piwie lub wielu jeździ na motocyklu, a drugi nigdy nie przekracza prędkości (każdy pewnie wie o kogo chodzi). Rozpie.dala mnie  :) Macie już wspólny temat, a ten lepiej zostawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.