Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

To samo myślą kierowcy 2oo,więc ktoś musi wyjść z inicjatywą :)

tu nie przecież nie chodzi o narzucanie sie, jak plecak ma ochote polatac to powinien pisac czy an głównym wątku czy zagadac na pw najwyżej dostanie odpowiedz odmowna, no trudno bywa i tak. dziewczyny troche odwagi bo sezon przeleci.. A jak ktos ma wolny zadupek to takze zachęcam do  kontaktowania sie z plecakami. Jakby nie bylo jestesmy zależne od was w pewien sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozumiem i zgadzam się ze zdaniem: 

 

nie lubie sie nikomu narzucac... ;)

można pisać i pisać ale wszystko ma granice :) 

Jak chcesz linka poplecakować to myślę, że jeden nasz wspólny znajomy (Reaper) może Cię zgarnąć więc lepiej zgadajmy się na PW żeby nie offtopować co jest tu częste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cie Linka rozumiem doskonale, piszesz, ogłaszasz się i nic.. no cóż, chyba obie wiemy "czego" potrzeba do wzbudzenia uwagi... a że obie mamy kota w avatarze to mamy jednym słowem prze...chlapane :lol:

Jula, bo nikt nie chce przygarnąć słodkich kociaków;) jakby się bali że ich podrapiemy czy cuś...^^

 

 

Jak chcesz linka poplecakować to myślę, że jeden nasz wspólny znajomy (Reaper) może Cię zgarnąć więc lepiej zgadajmy się na PW żeby nie offtopować co jest tu częste.

z tego co wiem to Przemo sprzedaje moto i już mieliśmy sie ugadac a z braku czasu i pogody nie wyszło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula, bo nikt nie chce przygarnąć słodkich kociaków;) jakby się bali że ich podrapiemy czy cuś...^^

 

z tego co wiem to Przemo sprzedaje moto i już mieliśmy sie ugadac a z braku czasu i pogody nie wyszło. ;)

Ale nie sprzedał i jednak chyba mam nieco świeższe info, także nie szkodzi jak się do niego odezwiesz i zapytasz bo wiem, że często bywa w Kato i pewnie na jakiś przelot by się zgodził :P

Ale adwokatem nie będę, ja tylko doradzam :D Koniec spamu! ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym Ci przypomnieć, że ostatni raz jak jechaliśmy razem to było znacznie powyżej 60 :P

Rozumiem, że dbasz o BMI koleżanki ale możesz to zachować dla siebie i niej samej ? :) Bo podejrzewam, że większość forum mało to interesuje ile linka waży. A chyba plecakowanie nie kończy się kiedy ktoś przekroczy 60 kg. I nie wydaje mi się też aby ten temat był miejscem do poszukiwania wolnych kobiet o wadze 50 kg i wymiarach 90-60-90. Ale może się mylę bo ostatnio tak to forum wygląda  -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff.. nie zamierzam sie odchudzac bo mi cycki spadna;)

Jasiek, to bylo dwa lata temu o ile mnie pamiec nie myli.

no coś takiego, przeszłaś metamorfoze od tamtego czasu :P

Rozumiem, że dbasz o BMI koleżanki ale możesz to zachować dla siebie i niej samej ? :) Bo podejrzewam, że większość forum mało to interesuje ile linka waży. A chyba plecakowanie nie kończy się kiedy ktoś przekroczy 60 kg. I nie wydaje mi się też aby ten temat był miejscem do poszukiwania wolnych kobiet o wadze 50 kg i wymiarach 90-60-90. Ale może się mylę bo ostatnio tak to forum wygląda -_-

Nika_ nie kończy, ale również nie kończy na temacie kto kogo weźmie i czy weźmie i kto ma wolny zadupek, tylko jak się z kim jeździ a drobny offtop zawsze się zdarza :P BTW nie szukam wolnej kobiety, bo mam swoją :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dbasz o BMI koleżanki ale możesz to zachować dla siebie i niej samej ? :) Bo podejrzewam, że większość forum mało to interesuje ile linka waży. A chyba plecakowanie nie kończy się kiedy ktoś przekroczy 60 kg. I nie wydaje mi się też aby ten temat był miejscem do poszukiwania wolnych kobiet o wadze 50 kg i wymiarach 90-60-90. Ale może się mylę bo ostatnio tak to forum wygląda  -_-

 

No i tu się mylisz ;) Waga plecaczka to kryterium podstawowe- motocykl to nie samochód i znacznie lepiej lata się z lekkim plecakiem niż z ciężkim, więc informacje o wadze jak najbardziej wskazane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu się mylisz ;) Waga plecaczka to kryterium podstawowe- motocykl to nie samochód i znacznie lepiej lata się z lekkim plecakiem niż z ciężkim, więc informacje o wadze jak najbardziej wskazane. :)

Wiem o tym, źle się wyraziłam. Mówię o sytuacji kiedy ktoś waży ponad 60 kg a nie 85 czy więcej bo faktycznie może być już ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu się mylisz ;) Waga plecaczka to kryterium podstawowe- motocykl to nie samochód i znacznie lepiej lata się z lekkim plecakiem niż z ciężkim, więc informacje o wadze jak najbardziej wskazane. :)

No no widze tu poważne niedomówienia ;) czy to ważne kto ile waży :) lekki plecak nie za wysoki to na prostą, cięższy na winkle tył dociążony odpowiednio i gitara haha :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.