Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za ! Trzeba kultywować przepiękną tradycję i jakże romantyczną.

Jeśli jesteś samotną , URODZIWĄ (nie oskarżać mnie o szowinizm) kobietą która pasjonuje się jazdą motocyklem to napisz pod tym tematem, a na pewno odezwie się zainteresowany właściciel rumaka który przewiezie Cię gdzie będziesz chciała - I NIE WEŹMIE ZA TO PIENIĘDZY ;)

Dziewczyny , w Was nadzieja...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia co w tym fajnego wozić kogoś jako plecak rozumiem ze samotni za tym tęsknia hamowanie i docisk 2 buforów bezpieczeństwa ;),ale przecież motek gorzej hamuje, gorzej przyspiasza jedyny plus jaki widze dla kierowcy to mocniej mozna uzywac tylnego hamulca,no i że plecak pozdrawia za nas i wsio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia co w tym fajnego wozić kogoś jako plecak rozumiem ze samotni za tym tęsknia hamowanie i docisk 2 buforów bezpieczeństwa ;),ale przecież motek gorzej hamuje, gorzej przyspiasza jedyny plus jaki widze dla kierowcy to mocniej mozna uzywac tylnego hamulca,no i że plecak pozdrawia za nas i wsio...

Jeżeli nie chcesz pomóc dziewczyną które chcą poczuć pasję, nie musisz odwiedzać tego tematu. Jak Ci przeszkadza że masz słabe osiągi to może trzeba się zastanowić nad zmianą sprzętu? A nie wszyscy motocykliści chcą brać plecaczki tylko aby poczuć "docisk dwóch buforów bezpieczeństwa". Najlepsze uczucie jest kiedy uda Ci się kogoś zarazić do motocykli :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz pomóc dziewczyną które chcą poczuć pasję, nie musisz odwiedzać tego tematu. Jak Ci przeszkadza że masz słabe osiągi to może trzeba się zastanowić nad zmianą sprzętu? A nie wszyscy motocykliści chcą brać plecaczki tylko aby poczuć "docisk dwóch buforów bezpieczeństwa". Najlepsze uczucie jest kiedy uda Ci się kogoś zarazić do motocykli :)

z tymi buforami to był zart oczywiście nie mam nic przeciwko ale widzę ze bardziej tu zalerzy motocyklistą niz samym plecakom i tego nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że jest sporo dziewczyn które chciałoby przejechać się motocyklem i poznać jak to jest wśród entuzjastów dwóch kółek. Ale nie mają jak i do kogo zagadać.

Tu mogą się przekonać i nawiązać nowe znajomości.

Może się mylę, ale sądzę, że jak ktoś "chciałby, ale się boi" to nie zakłada konta na forum dla motocyklistów. Raczej są tu osoby, które co najmniej już zdecydowały się robić prawko w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale sądzę, że jak ktoś "chciałby, ale się boi" to nie zakłada konta na forum dla motocyklistów. Raczej są tu osoby, które co najmniej już zdecydowały się robić prawko w najbliższym czasie.

rozumiem sama pasje zarażenia sie motocyklizmem ale jazda jako plecak nijak ma sie do prowadzenia motocykla,rozumiem chec bycia w srodowisku ,i oczywiście jazda z plecakiem uczy tez kierowce ,ale znam przypadek dziewczyny która bardzo sie chciała przejechac z tyłu i doprowadziła do wypadku zastanówcie sie kogo sadzacie na zadupek przypadkowo poznane osoby i to jeszcze bez kasu czy stroju ,nie mam na mysli osob które swietnie jeżdza z tylu i jak koleżanka miszua napisała wyzej wcale ich nie czuc ze sa;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem sama pasje zarażenia sie motocyklizmem ale jazda jako plecak nijak ma sie do prowadzenia motocykla,rozumiem chec bycia w srodowisku ,i oczywiście jazda z plecakiem uczy tez kierowce ,ale znam przypadek dziewczyny która bardzo sie chciała przejechac z tyłu i doprowadziła do wypadku zastanówcie sie kogo sadzacie na zadupek przypadkowo poznane osoby i to jeszcze bez kasu czy stroju ,nie mam na mysli osob które swietnie jeżdza z tylu i jak koleżanka miszua napisała wyzej wcale ich nie czuc ze sa;)

Racja :) sama znam sporo takich przypadków, w których to śliczne, słodziutkie niewiasty chciały zobaczyć po prostu jak to jest się przejechać motocyklem a ostatecznie kończyło się to źle. Tak samo ubiór. Nie wyobrażam sobie wsiąść na plecy bez kurtki, butów czy rękawic. Wiadomo, że bycie plecakiem niesie za sobą odpowiedzialność. Jeden zły manerw i można sprowadzić nieszczęście na siebie, kierowce i innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na naszym forum same odpowiedzialne kobiety, więc nie ma czym się martwić :)

A tak na marginesie za każdym razem kiedy wsiadasz na motocykl z kimś kto jeszcze nie jeździł musisz uświadomić że to nie rower. To obowiązek porozmawiać jak plecaczek powinien się zachowywać. A jeżeli motocyklista bierze taką "świeżynkę" i od razu chce się popisać jaki to nie ma sprzęt i pędzi 300km/h, zakręty pokonując na granicy przyczepności opon to jest dla mnie debilem. Ale na naszym forum wszyscy są odpowiedzialni :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.