Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Krym 2012


ruso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Organizuje wyjazd na Krym w sierpniu 2012. Jade ja, moj brat i kolega (oni wolą jechać w 1-szym tyg wrzesnia).

Trasa Warszawa- Kijow- Donieck (tu mam rodzine i chce sie zatrzymac 1-2 dni) - Jalta.

Bez gnania. Spokojnym tempem. 120-140km/h. Dziennie po 500-600km. Na Krymie chce sie zatrzymac 2-3 dni.

Łącznie 9-10 dni. Koszty- nawet nie bede tego liczyl. Bylem tam niedawno i ceny sa nizsze ale zblizone do naszych. Wiec drogo nie bedzie. Biore karte i tyle.

Dobrze mowie po rosyjsku wiec bez obaw, wszystko zalatwie jesli beda problemy smile.gif

Zachecam do wyjazdu bo Krym jest piekny!

PS. Doniecku zabieramy 3 piekne dziewczyny, tj moja siostre i jej 2 kolezanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Organizuje wyjazd na Krym w sierpniu 2012. Jade ja, moj brat i kolega (oni wolą jechać w 1-szym tyg wrzesnia).

Trasa Warszawa- Kijow- Donieck (tu mam rodzine i chce sie zatrzymac 1-2 dni) - Jalta.

Bez gnania. Spokojnym tempem. 120-140km/h. Dziennie po 500-600km. Na Krymie chce sie zatrzymac 2-3 dni.

Łącznie 9-10 dni. Koszty- nawet nie bede tego liczyl. Bylem tam niedawno i ceny sa nizsze ale zblizone do naszych. Wiec drogo nie bedzie. Biore karte i tyle.

Dobrze mowie po rosyjsku wiec bez obaw, wszystko zalatwie jesli beda problemy smile.gif

Zachecam do wyjazdu bo Krym jest piekny!

PS. Doniecku zabieramy 3 piekne dziewczyny, tj moja siostre i jej 2 kolezanki.

Hej

ciekawy plan, podziele sie moja opinia bo w zeszlym roku podrozowalem po ukrainie - ogolnie ambitne to masz :) Tzn o ile zostajesz na glownych drogach to przelot idzie utrzymac taki jaki planujesz, gorzej jak pojedziesz drogami gorszej klasy - wtedy 80-100 jest bardzie realne. np wszystkie drogi nie bedace jakas Mxx sa w nocy prawie nie do uzytku - ilosc nispodzianek moze zaskakiwac ;)

droga do kijowa to bajka - zamykasz licznik, jak dalej masz zamiar jechac nie wiem ale z doniecka na krym (zakladam ze nie zatrzymasz sie na polnocy krymu) to troche duzo - tzn tam juz nie ma dwupasow, ludzie jezdza jak chca no i milicja :) zalezy na jakiego trafisz ale lepiej uwazac. drogi na krymie sa ogolnie dobre w porownaniu co mozna spotkac w innych czesciach ukrainy, ale z mojego doswiadczenia zeszlorocznego proponuje ci zaplanowac wiekszy zapas czasu na planowane km. skoro byles na ukrainie nie musze wspominac o tankowaniu ktore trzeba najpierw zaplacic ;) ot taka ciekawostka ;)

tyle moze na wstepie - pomysl podrozy zaje*sty, krym to jedno z piekniejszych miejsc w ktorych bylem.

Powodzenia zycze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem teraz w okolicach Poltawy.Drogi na Ukrainie (od granicy do Kijowa ok - lecialem M06 .M05 do Odessy troche wyboista,M03 w ciaglej budowie ale duzo odcinkow juz gotowych.Paliwo w granicach 4.00.4.50z.lLudzie super,stacji benzynowych duzo.Po drodze hoteliki gdzie mozna sie zatrzymac a i moto schowaja na noc.Zarcie pierwsza klasa. Najlepiej jesc w malych miasteczkach .Tam karmia po domowemu:))Sorki za interpunkcje ale mam tylko angielska klawiaturke - chyba ze wolicie cyrilica:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.