Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pmmotor Pilchowice ................


tapmal

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczyła płatnej usługi zakucia łańcucha w erłanie.............. Dzwonię że wszystko założone, że trzeba zakuć, że albo przywiozę motor albo na chwilę wynajmę ich czas i mechanika......

Pan Mechanik powiedział że albo wszystko od początku do końca albo nic nie zrobi:))))))))))))))))

PS. właśnie szukam nowego kombinezonu, zgadnijcie gdzie nie zapytam? :)

Generalnie są 3 rodzaje łączenia łańcucha. Do dużych sprzętów są ZAKUWANE. Łańcuch kupujesz rozłączony..........

Koledzy z Gliwic z Jana Śliwki dali radę, zamontowali, wyregulowali, wielkie dzięki:) (z tym że musiałem motocykl wieźć do nich dostawczakiem...........)eeeehhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Trochę ich wezme w obronę. Po prostu zakuwanie łańcucha napędowego jest bardzo odpowiedzialną operacją. Może nie za bardzo trudną, ale cholernie odpowiedzialną. Zerwanie łańcucha kończy się od niczego do śmierci. Więc nie chcą miec tego na swoim sumieniu - chcą od początku do końca kontrolować tę wymianę.

Poza tym zdziwiony jestem skuwaniem łańcucha w takim motocyklu. Z tego co czytałem DID, RK nie produkowali wręcz łańcuchów spinanych w jakikolwiek sposób do motocykli powyżej 50 KM. Te łańcuchy były skuwane fabrycznie i do wymiany, niestety, trzeba było demontować wahacz z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

HM PMMotor - byłem gdy szukałem moto dla siebie - zdawali się kompetentni - nie oceniam, nie miałem więcej do czynienia z w/w serwisem. Motor na Jana Śliwki w Gliwicach - dzisiaj klocki + naciąg łańcucha [choć wg serwisu do wymiany ale jeszcze polata ten sezon]. Polecam, było rzeczowo i szybko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja z czystym sumieniem mogę ich polecić. 
Serwisuje ( a raczej serwisowałem- przed wypadkiem) u nich moto. Konkretni, znają się na rzeczy. Jedyny minus, to terminy, widać chłopaki mają dużo roboty. 

a jeżeli chodzi o sklep z ciuchami, to wyszedłem od nich z kurtką, rękawicami, i spodniami. Gościu powiedział co i jak, doradził. Więc kolejny plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • 1 rok później...

witam ja może poruszę temat zakuwania łańcucha, to tak jakby przyjść do piekarni i poprosić i recepturę namieszanie ciasta , a ja sobie upiekę sam, myślę że kolegę trochę poniosło, proponuję jechać do serwisu porsche, mercedesa,itp czy zrobią usługę od połowy,zapewniam że nie a chłopaki z Pilchowic to dobrzy fachowcy i dbają o swoją renomę niczym nie odbiegają od wielkich serwisów, kupiłem od nich maszynkę i służyli mi radą a każda firma chroni swoją robotę i rynek jak będą robią za kogoś robotę to zginą a było by szkoda bo są dobrzy.każdy chroni swój rynek kolega kolegą a za marynarkę zapłać to dobra maksyma      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Marek Gołębiowski napisał:

witam ja może poruszę temat zakuwania łańcucha, to tak jakby przyjść do piekarni i poprosić i recepturę namieszanie ciasta , a ja sobie upiekę sam, myślę że kolegę trochę poniosło, proponuję jechać do serwisu porsche, mercedesa,itp czy zrobią usługę od połowy,zapewniam że nie a chłopaki z Pilchowic to dobrzy fachowcy i dbają o swoją renomę niczym nie odbiegają od wielkich serwisów, kupiłem od nich maszynkę i służyli mi radą a każda firma chroni swoją robotę i rynek jak będą robią za kogoś robotę to zginą a było by szkoda bo są dobrzy.każdy chroni swój rynek kolega kolegą a za marynarkę zapłać to dobra maksyma      

Byleś już w przywitalni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.