Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hydrografika - pytanie do was


Moto-Serwis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Mama pytanie odnosnie Hydrografiki temat się rozpowszechnia, po prostu mam plany i możliwości aby

zając się dodatkowo tematem hydrografiki chciałbym was zapytać czy będziecie chętni na tego typu usługi czy warto inwestować w sprzęt czy będą klienci Usługi Będę prowadzić w moim serwisie w Sosnowcu

Pozdrawiam Łukasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technikę wykorzystam do swoich motocykli :-) które sprzedaje, a jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać, dopisze do oferty usług serwisu :-)

Również będę działać coś z carbonem włóknem węglowym ale to już inna bajka :-)))

a co do konkurencji, można zrobić konkurencyjne ceny :-) folie juz nie są takie drogie a tylko z tego się nie utrzymuje wiec myślę ze nie ma tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propagowanie kolejnego dziadostwa i nie kupiłbym nigdy motocykla oklejonego karbonem czy po hydrografice a wiadomo kto tak przerabia motocykle tylko cwaniaczki dla szpanu i zwykle po mocnym dzwonie zeby było bardziej atrakcyjne maszyńsko. Jak hydrografika to tylko na jajkach wielkanocnych robiona babcina metoda we wrzatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zakupionym i wygląda to całkiem nieźle, poprzedni właściciel nie był zadowolony z fabrycznego wyglądu błotników i osłony chłodnicy. Mnie tam oryginalny czarny połysk się nawet podobał, ale to co zrobił wygląda lepiej i się wyróżnia. Ja jestem też za, ale musi to być stonowane, nie żeby całą maszynę ozdabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odświerzę troche temat bo od miecha szukam kogoś kto wykona mi hydro na paru gratach w kolorze moro i znalazłem w okolicy trzy firmy z jedną już umawiam sie od miecha i albo nie am czasu albo wyjazd albo nie odbiera fona , druga już nie zajmuje sie hydro ale mają w ofercie paranoja , krzecia po kilku @ też zero kontaktu . Ktos wyżej pisał 16 firm jak to takie pokroju tych trzech to konkurencja zaj.... duża fakt ale tylko w stronach internetowych .

Wracając do poszukiwań najlepiej niedaleko od będzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem maszynę w hydrgrafice(czachy). Bardzo mi sie podobała, zresztą w Chudowie też wywoływała zainteresowanie. Ale drugi raz już nic takiego nie zrobię. Minusem było nie do końca profesjonalne wykonanie(zakończenia np. pod błotnikami) i bardzo delikatna folia, lakierowana a rysowała się jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.