Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wielka prośba!


tigerowa

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy jak 14 chlopa chcialo by rozpoczac kawalerskie od przejazdzki na moto to czy tez byli by chetni ich przewiezc ? :) wtedy zapewne chetni podpisali by sie pod slowami augusta twierdzac ze to nie cyrk ale jak dupeczki chca sie przejechac to zasady nie istnieja.

uwazam ze motocykl to zyciowa pasja a nie sprzedajna przyjemnosc i lans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh kolego i po co tak wulgarnie od razu ?

Dlaczego od razu wulgarnie? Przecież ładnie nazwałem to, co robimy z Pannami na ich wieczorze :) Dmuchamy i chuchamy coby się do ślubu nie rozmyśliły ^_^

to jak on dmucha panne młoda to ja biore tesciowa (jak ładna) ahaha

Dobry wybór. Nie ma jak młoda teściowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O której godzinie chcecie jechać ? Może wpadnę z kumplem jak nam czas spasuje :) Poza tym sam miałem organizowaną obstawę weselną za pośrednictwem FŚM i powiem że wrażenia są niesamowite. Chciałbym się choć w małym stopniu odwdzięczyć tym samym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie chcecie jechać ? Może wpadnę z kumplem jak nam czas spasuje :) Poza tym sam miałem organizowaną obstawę weselną za pośrednictwem FŚM i powiem że wrażenia są niesamowite. Chciałbym się choć w małym stopniu odwdzięczyć tym samym...

To w sobotę przed 20 tą na shell koło opel kanclerz.Jak ktoś może to niech wpadnie z kacholem.Jak będzie więcej moto nie szkodzi,przynajmniej obgada się temat na niedzielny wyjazd na Annaberg.

My będziemy blady,k8 i biedna r6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie smieszy najbardziej ze pojawiła sie jakas baba na forum nie wiadomo ani kto ani co rownie dobrze może byc podpucha

Organizuje wesele i szuka jeleni a najbardziej mnie zdziwilo bo zawsze myslałem ze motocyklisci nie sa sprzedajni bynajmniej nie bylekomu z powodu zachcianki a tu prosze przecieram oczy ze zdumienia bo znalazło sie kilku frajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.