Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wielka prośba!


tigerowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam dość nietypowe zapytanie do zmotoryzowanych iż 4 sierpnia organizuję panieńskie dla mojej bratowej i mam taki plan, że spod jej domu zabieramy ją na motorze do clubu, tzn. my Wszystkie z nią (no może jakaś godzinka przejażdżki lub pół przed clubem). Będzie Nas 13 czyli max 13 motorów. No i takie zapytanie do Was kochani zmotoryzowani czy pomoglibyście mi w realizacji tego planu?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę powiedzieć że nie ma problemu z mojej strony aby kogoś powozić w dodatku jeśli to jeszcze panieńskie.

Na pewno potrafię zorganizować 2 motocykle znaczy ja plus kumpel.

Co do reszty to ciężko się za innych wypowiadać ale w tygodniu przed popytam się co na to inni.

Jak ktoś by się zaoferował najlepiej niech się wpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu mogę przewieść i pannę w kiecce.W sobotę i w niedzielę ludzie w krótkich spodenkach i koszulkach jeździli.

Kask dla plecaka mam ogólnie nic nie potrzebuje jedynie byle była dziewczyna normalnych rozmiarów bo za dużo miejsca z tyłu u mnie nie ma.

Jedynie dyskwalifikuje mnie to że nie jestem kawalerem ale tak do 100 km mogę podwieść bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był tu podobny temat,tylko,że w sprawie obstawy weselnej. Czy strażacy albo kierowcy ciężarówek jeżdżą komuś np. w wcześniej wymienionej paradzie, kto nie jest związany z ich środowiskiem? W tym pytaniu jest zawarta moja odpowiedź i zdanie na ten temat. Jeżeli ktoś uważa,że jestem staromodny, cóż pewnie ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był tu podobny temat,tylko,że w sprawie obstawy weselnej. Czy strażacy albo kierowcy ciężarówek jeżdżą komuś np. w wcześniej wymienionej paradzie, kto nie jest związany z ich środowiskiem? W tym pytaniu jest zawarta moja odpowiedź i zdanie na ten temat. Jeżeli ktoś uważa,że jestem staromodny, cóż pewnie ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem tylko swoje zdanie. Jak wcześniej zaznaczyłem mam dość konserwatywne poglądy. Z drugiej strony, parada zazwyczaj jest organizowana przez kolegów, ludzi dzielących tą samą pasję. A osoby niezwiązane które załatwiają takie przyjemności, bo może marzyła, spoko. Czyli jest to opcja pewnego rodzaju wynajęcia, można limuzynę,dorożkę to dlaczego i nie motocyklistów. Czy robicie właściwie czy nie, każdy widzi to inaczej. Swoje zdanie już wcześniej wyraziłem i nie zmienię go, więc nie próbujcie mnie nawracać,ani tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.