Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bo na kursie łuk był nie w tę stronę :-)


Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

ojtam ojtam - kiedyś przeklinałem na jakąś sierotę za kierownicą - byłem pewny że kobieta lub jakiś dziadek koło siedemdziesiątki - jak już udało mi się to cudo wyprzedzić okazało się że to młody (około dwudziestoletni) chłopak, odsunięty od oparcia - bo lepiej przód auta widać. Niejedna "baba" lepiej jeździ od "chłopa" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_O

Ktokolwiek to był - dupa wielka jak kalfas, a Panowie wypowiadający się powyżej- otrożnie :P

tu się zgodzę z koleżanką , nie można wszystkich "bab" wrzucać do jednego wora. Może nawet nie miała kursu itd. ale " jadąc po najniższej linii oporu" że tak to nazwę, przeszła samą siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_O

Ktokolwiek to był - dupa wielka jak kalfas, a Panowie wypowiadający się powyżej- otrożnie :P

jeden się wyraził że to kobieta - reszta zachowała się taktownie jak prawdziwi angielscy dżentelmeni - a tu takie ostrzeżenie ;)

Czego znów się czepiasz "Panów"? ;)

tu się zgodzę z koleżanką , nie można wszystkich "bab" wrzucać do jednego wora. Może nawet nie miała kursu itd. ale " jadąc po najniższej linii oporu" że tak to nazwę, przeszła samą siebie ;)

to "Panie" robią zadymę w tym temacie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden się wyraził że to kobieta

dwóch :P chacha

- reszta zachowała się taktownie jak prawdziwi angielscy dżentelmeni - a tu takie ostrzerzenie ;)

lepiej zapobiegać niż leczyć :D, po co reszta miała się rozochocić? :D

to "Panie" robią zadymę w tym temacie ;P

oj tam, oj tam, zaraz zadymę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim systemie ty liczysz????

taki dowcip informatyczny: jest 10 typów ludzi znających system dwójkowy - ci co znają i ci co nie znają :D

Hehe, masz rację, czytałam mega szybko i to w telefonie, no i odp defQ źle zakwalifikowałam :D mea culpa , możesz mnie ukrzyżować :D amen chacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.