Skocz do zawartości
Brazz80

KAWASAKI Z1000/2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wybieram się za około 1,5 tygodnia po Kawasaki Z1000, rocznik 2011,nowy model z wszelkimi dodatkami. Jadę do dillera Kawasaki do Austrii, który pozbywa się w tym momencie 3 sztuk, wszystkie z przebiegiem max 1400-1800km , wystawowe, pokazowe z targów,ekspozycji. Masa dodatków typu wydechy leovince, crashpady, puig,ledy itd.

Jakie macie opinie o tym modelu??? oraz na co trzeba uważać, będę wdzięczny za spostrzeżenia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolega miał starszego Z1000 ,ciągnęło to jak głupie ale i paliło swoje ,sprzedał i kupił TDM.A drugi się rozsypał.Fajne ostre moto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

siemka:)

obecnie latam na FZ1 ale mam horrendalny smak na zmianę na z1000 W ROCZINKACH OD 2010..daj znać jak sprzęciwo się spisuje..jeśli byś chciał kiedyś pojeździć równiez się odezwij, chętnie pomacam to cacko:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

siemka:)

obecnie latam na FZ1 ale mam horrendalny smak na zmianę na z1000 W ROCZINKACH OD 2010..daj znać jak sprzęciwo się spisuje..jeśli byś chciał kiedyś pojeździć równiez się odezwij, chętnie pomacam to cacko:)

Cześć, świetnie sprawuje się, mega agressor na drodze, trzeba wyczuć go na początku ale jest naprawdę zwrotny i ma swój charakter...zarówno w mieście jak i na trasie.

Będę mógł go po weekendzie bardziej sprawdzić go przetrenować , gdyż dopiero wróciłem z Trójmiasta do Wa-wy.

Na początku to czułem się jak za kierownicą swojego nissana GT-R'a ,kawasaki wie co zrobiło....czuć adrenalinę, a to jest to co lubię.

Wrzucę fotki w wolnym czasie.

pozdrawiam

K.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam ja smigam na Z750 i jestem zadowolony nie kreci od malych obrotów ale tak jak mowisz ma swoj charakter ciekawe jaka rożnica jest :)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta