Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Ile płacisz za ubezpieczenie swojego Motocykla

bordeux
 Share

Recommended Posts

tak, ale pod warunkiem, że cena ze zniżkami nie będzie bliska  cenie konkurencji bez zniżek. PZU akurat nie należy do najtańszych, ale na pewno ma swoje plusy., np to ze nie stosują rekalkulacji składki przy zmianie właściciela pojazdu.

Obecnie płace w PZU 140zł. za OC ze zniżkami za moto.

13 godzin temu, sjs napisał:

rozbijasz ubezpieczeniowy bank, płacąc tyle za ubezpieczenie jednośladu

Uwierz mi, że jak zobaczyłem oferty od ubezpieczycieli to się za głowę złapałem :mad:. Ubezpieczenie nowego motocykla jest droższe niż ubezpieczenie nowego samochodu :blink:

41 minut temu, Walgav napisał:

Uwierz mi, że jak zobaczyłem oferty od ubezpieczycieli to się za głowę złapałem :mad:. Ubezpieczenie nowego motocykla jest droższe niż ubezpieczenie nowego samochodu :blink:

nic w tym dziwnego łatwiej ukraść, zniszczyć ceny części zamiennych z kosmosu, po wypadku praktycznie złom ,a muszą Ci wypłacić sumę gwarantowaną

• Like 1

• 3 years later...

Cześć wszystkim.

Chciałbym zapytać jakie towarzystwo ubezpieczeń polecacie do ubezpieczenia OC, Assistance, NNW? Zastanawiałem się nad Compensą https://www.compensa.pl/

Szukam korzystnej oferty Assistance bez limitu kilometrów w PL i z opcją holowania z zagranicy.  Często wyjeżdżam za granice, planuję dwa takie wypady jeszcze w tym roku,. Jeszcze więcej w przyszłym tak więc ubezpieczenie takie jest dla mnie kluczowe.

Może ktoś kupował i doradzi co wybrać? 

• 10 months later...