Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazd Czechy Słowacja Węgry Rumunia 11,07 - 15,07


adziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

w dniach 11-16,07 jadę już nieodwołalnie na transalpine i trase transforgarską, co do dat nie jestem juz w stanie nic zmienić, więc jeśli ktoś jest chętny na ten ternim to serdecznie zapraszam a plan jest taki

11 lipca - 14.30 wyjazd ( do 14 pracuje), mam zamiar dojechac do Tokaju ( 410 km), tam pokosztować coś dobrego i spanko :)

12 lipca - wyjazd do rumunii ok 400 km do miasta Sebes, ok 14 jade na Transfogarską i do wieczora delektować sie jazdą i pstrykać fotki, wieczorem piwko i spanko :)

13 lipca - z rana ruszam na Transalpine i znowu fotki i rozkosz jazdy, dojezdzam znowu do Sebes i jade do Budapesztu a tam egri i spanko

14 lipiec - jade do Liptowskiego Mikulaszu i okolic na zwiedzanie zamków i tam browar i spie

15 lipiec - muszę być w Zakopanem u żony i dzieci (bedzie na wakacjach) i tu znowu coś zapodam do picia :)

15 lipiec - do domu do sosnowca bo na noc do roboty :((((

Zapraszam wszystkich do wyjazdu, jade na Hondzie Varadero xl1000v, ale trasa dla każdego motąga, spanko tam gdzie najtaniej do jedzenia żadnych rarytasów nie planuje, wszystko dla rozkoszy jazdy i miare tanim kosztem, serdecznie zapraszam , niestety co do terminu nie mam już wyboru, natomiast co do trasy dogadam się z każdym :), jeśli nie będzie chętnych i tak jade sam :))))))))

pozdrawiam Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryrkanie nie przeszkadza mi, sam mam ochotę jechać rekreacyjnie, cieszyc się przyjemnością z jazdy, co do terminu to tak jak

pisałem nie mam możliwości zamiany, natomiast jeśli chodzi o trasę jestem otwarty na wszelkie propozycje. Moto oddałem już do

serwisu więc dla mnie nie ma już odwrotu :). Mam nadzieję że dostaniesz urlop i pojedziemy co najmniej we dwoje, myslę że szczegóły

dogadamy przy piwku któregoś wieczora :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.