Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lazurowe Wybrzeże sierpień 2012


Brazz80

Rekomendowane odpowiedzi

z tym wyjazdem jest jedna wielka sciema bo od poczatku prosze autora tematu o szczegoly to ciagle wszystko jest owiane tajemnica... nie wiem po co takie cos... a jak juz masz ekipe na wyjazd to nie zakladaj tematu przed nakrecajac ludzi, tylko po powrocie pochwal sie opisz wklej fotki i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wyjazdem jest jedna wielka sciema bo od poczatku prosze autora tematu o szczegoly to ciagle wszystko jest owiane tajemnica... nie wiem po co takie cos... a jak juz masz ekipe na wyjazd to nie zakladaj tematu przed nakrecajac ludzi, tylko po powrocie pochwal sie opisz wklej fotki i tyle...

Nic nie było i nie jest owiane tajemnicą = plan od początku znany, wklejony. Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi ...pod koniec lipca niektóre osoby się "obudziły" ,a informowałem aby zgłaszać się wcześniej. Po to wcześniej założony był temat. To nie jest dziki wyjazd do Rumunii ,że można nocować w polu . Tam jest obecnie szczyt wypoczynkowy, kurorty mocno obsadzone przeważnie z rezerwacją kilkumiesięczną wstecz przez obcokrajowców. Jechać na dziko i szukać noclegu akurat tam- to nie polecam. Wyjazdami zajmuje się już kilka lat, a ten region jest typowo wypoczynkowy, nie należy do tanich wyjazdów. Bywałem w latach poprzednich.

Koszt wychodzi na osobę około 2700zł bez szaleństw , kilka osób zostaje dodatkowo na 5 dni wypoczynku to kwotowo zamyka się to w około 3800zł .

Relacja będzie po powrocie z urlopu. Najlepiej na priva pisać jeśli jest planowany wyjazd, sprawdzam pocztę, szybko odpiszę nawet jesli jestem akurat zagranicą.

Plan dojazdu do wyznaczonego celu Lazurowe Wybrzeże sierpień 2012

dzień 1

Katowice, Zwardoń, Zilina, Trenczyn, Trnawa, Horne Saliby Słowacja dystans 355 km, tankowania; Zwardoń i na trasie, nocleg Horne Saliby – Hotel Tevel 36 euro/osoba

dzień 2

Horne Saliby Słowacja, Wiedeń (Austria), Graz, Villach, Udine (Włochy), Grado Włochy dystans 70 km tankowania na autostradach nocleg Grado Włochy - Hotel Merano- 42 euro/osoba

Uwaga- przejazd przez Austrię wymaga wykupienia winiety. 10 dniowa około 32 zł na motocykl

dzień 3

Grado Włochy, Padova, Verona, Cremona, Piacenza, Alessandria we Włoszech, dystans 530 km tankowania zgodnie ze wskazaniami

Uwaga- konieczne drobne banknoty do tankowania na automatycznych stacjach benzynowych.

dzień 4

Alessandria ,Savona, Albenga , Imperia ,Sanremo, Monako, Nicea, nocleg w Nicei, dystans 245km –nocleg Kyriad Nicea Resort- 75 euro/osoba

dzień 5

Nicea Francja , Cannes, Port Grimaud oraz Saint Tropez…. Nocleg Saint Tropez

Hotel Ermitage - 55 euro ze śniadaniem/ osoba , parking doba 6euro

Reszta osób zostająca dodatkowo na 5 dni nocuje w Hotel Saint Amour La Tartane - 72 euro ze śniadaniem/osoba - parking bezpłatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada.polac mu :D

mnie tez!!!! :P

Polać im! :D

Kilka dni temu wróciłem z tamtych rejonów. Obrzydliwie drogie auta, jeszcze bardziej obrzydliwie drogie jachty, słona woda i nagie piersi na plaży...ogólnie nic ciekawego ;)

Cheesburger, frytki i coś tam jeszcze (nie pamiętam) w restauracji/barze w Monaco przy samej plaży- 24€, małe piwo 0,3l- 4€.

104bacd8f02d85e0med.jpg

Beausoleil/ Monte Carlo http://goo.gl/maps/Eqws1

ba8ae951041635e7med.jpg

3 krypy pod banderą Isle of Man

4ba79abd88142ac8med.jpg

Widziałem nawet czarnego Aston Martina na polskich nr WI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.