Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lazurowe Wybrzeże sierpień 2012


Brazz80

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu planowany jest wyjazd do Francji trasą przez Europę Południową, celem jest znany Port Grimaud oraz Saint Tropez. Szersze info niebawem....

Na początek plan organizowanej trasy:

Plan dojazdu do wyznaczonego celu Lazurowe Wybrzeże sierpień 2012

dzień 1

Katowice, Zwardoń, Zilina, Trenczyn, Trnawa, Horne Saliby Słowacja dystans 355 km, tankowania; Zwardoń i na trasie, nocleg Horne Saliby

dzień 2

Horne Saliby Słowacja, Wiedeń (Austria), Graz, Villach, Udine (Włochy), Grado Włochy dystans 70 km tankowania na autostradach nocleg Grado Włochy

Uwaga- przejazd przez Austrię wymaga wykupienia winiety.

dzień 3

Grado Włochy, Padova, Verona, Cremona, Piacenza, Alessandria we Włoszech, dystans 530 km tankowania zgodnie ze wskazaniami

Uwaga- konieczne drobne banknoty do tankowania na automatycznych stacjach benzynowych.

dzień 4

Alessandria ,Savona, Albenga , Imperia ,Sanremo, Monako, Nicea, nocleg w Nicei, dystans 245km

dzień 5

Nicea Francja , Cannes, Port Grimaud oraz Saint Tropez…. Jesteśmy u celu….128km ,weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej informacji pojawi się niebawem, najpóźniej w następny weekend ,kiedy będą potwierdzone terminy noclegów oraz atrakcji na trasie przejazdu i zamknięte wstępne sprawy organizacyjne... Będzie obszerne info. Lazurowe wybrzeże znam dobrze, gdyż w latach 2005-2007 co roku spędzałem tam wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po tegorocznym wyjezdzie do chorwacji/czarnogory/bosni spodobalo mi się zwiedzanie na moto wiec temat wydaje się ciekawy... mam kilka pytan... ile moto jedzie i jakie? noclegi w prywatnych kwaterach? czy jak? jakies obliczenia co do wydadkow sa?

Zainteresowany wyjazdem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, po tegorocznym wyjezdzie do chorwacji/czarnogory/bosni spodobalo mi się zwiedzanie na moto wiec temat wydaje się ciekawy... mam kilka pytan... ile moto jedzie i jakie? noclegi w prywatnych kwaterach? czy jak? jakies obliczenia co do wydadkow sa?

witam, może GRUZJA w 2013 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wróciłem wczoraj dopiero z Japonii z 4dniowego wyjazdu. Gruzja w 2013 ciekawy pomysł, pytanie czy masz bazę noclegową i zaplanowaną już trasę??? Gdyż w ubiegłym roku dwójka znajomych miała wyprawę na Kaukaz śladami Wokulskiego.... Polska-Słowacja-Węgry-Rumunia-Bułaria-Turcja-Kurdystan-Armenia-Gruzja-Azerbejdżan-Gruzja-Morze Czarne-Ukraina-Polska- 21 dni- 10 państw. Piękna przygoda i ciekawe zdjęcia.

Chociaż bardziej interesuje mnie na koniec listopada 2012 Argentyna , tam będzie koniec wiosny, dobry klimat, niewielkie opady, umiarkowana wilgotność na wyprawę Puna Atakamska-Andy-Patagonia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wróciłem wczoraj dopiero z Japonii z 4dniowego wyjazdu. Gruzja w 2013 ciekawy pomysł, pytanie czy masz bazę noclegową i zaplanowaną już trasę??? Gdyż w ubiegłym roku dwójka znajomych miała wyprawę na Kaukaz śladami Wokulskiego.... Polska-Słowacja-Węgry-Rumunia-Bułaria-Turcja-Kurdystan-Armenia-Gruzja-Azerbejdżan-Gruzja-Morze Czarne-Ukraina-Polska- 21 dni- 10 państw. Piękna przygoda i ciekawe zdjęcia.

Chociaż bardziej interesuje mnie na koniec listopada 2012 Argentyna , tam będzie koniec wiosny, dobry klimat, niewielkie opady, umiarkowana wilgotność na wyprawę Puna Atakamska-Andy-Patagonia....

bazy noclegowej nie mam , ale myślę ,że bez bazy też da radę przenocować , co do trasy mam plan , myślałem o 14 dniach

napisz jak ma wyglądać ta Argentyna , bo listopad - Grudzień ?? słucham słucham.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i co z tym wypadem ? wiadomo już coś ? ile dni dokladnie ? ile motocykli ? ile ludzi ?

Pozdrawiam Aleksander

Ps: ja juz mam motocykl przygotowany do trasy 8000 km wiec to było by weekndowym wypadem :P

Jedzie w sumie 7 osób, wszystko już zorganizowane , zaklepane. Ten weekend jestem we Francji, wracam w poniedziałek , w środe rano mamy wyjazd. Gdybyś się wcześniej zgłosił nie byłoby problemu. Trasa i plan był podany 12 czerwca . Nic w tej kwestii nie uległo zmianie. W chwili obecnej będzie problem dopisania kogokolwiek gdyż baza noclegowa jest napięta ze względu na rozpoczęty sezon urlopowy południowców. Sprawdzę w poniedziałek rano, ale nic nie obiecuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazy noclegowej nie mam , ale myślę ,że bez bazy też da radę przenocować , co do trasy mam plan , myślałem o 14 dniach

napisz jak ma wyglądać ta Argentyna , bo listopad - Grudzień ?? słucham słucham.....

odezwę się do Ciebie w poniedziałek na priv w sprawie Argentyny, po powrocie z Francji. Co do Gruzji też pogadamy, bo mam rozpisany plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie w sumie 7 osób, wszystko już zorganizowane , zaklepane. Ten weekend jestem we Francji, wracam w poniedziałek , w środe rano mamy wyjazd. Gdybyś się wcześniej zgłosił nie byłoby problemu. Trasa i plan był podany 12 czerwca . Nic w tej kwestii nie uległo zmianie. W chwili obecnej będzie problem dopisania kogokolwiek gdyż baza noclegowa jest napięta ze względu na rozpoczęty sezon urlopowy południowców. Sprawdzę w poniedziałek rano, ale nic nie obiecuję. Pozdrawiam.

Znajac dokladna trase i miejsca noclegowe moglbym cos zalatwic we wlasnym zakresie bo moja dziewczyna organiuzuje wycieczki i ma pochytane miejsca na Lazurowym.... wiec mogla by podzwonic we wtorek i cos zalatwic.. jak macie dokladby plan to wysli mi na PW.... ogolnie to nie chcial bym jechac sam.. ale jak nie wypali to pojade Montenegro....

Pozdrawiam Aleksander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.