Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

turystyk, naked...


kojak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje motocykla na kształt TDM 850, ma mało palić (lubię dużo jeździć), ładnie wyglądać i musi być bezawaryjny. Motocykl ma służyć do jazdy po mieście i czasami do dalszych wypadów z dziewczyną. Odpowiada mi wyprostowana pozycja, czuje się lepiej na masywnych i dużych motocyklach. Ewentualnie może to być turystyczne enduro. Mam do dyspozycji kwotę 14 tysięcy. Podoba mi sie hornet ale za dużo pali. Nie znam się na motocyklach więc czekam na jakieś propozycje, żebym później mógł się za czymś porozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam poszukuje motocykla na kształt TDM 850, ma mało palić (lubię dużo jeździć), ładnie wyglądać i musi być bezawaryjny. Motocykl ma służyć do jazdy po mieście i czasami do dalszych wypadów z dziewczyną. Odpowiada mi wyprostowana pozycja, czuje się lepiej na masywnych i dużych motocyklach. Ewentualnie może to być turystyczne enduro. Mam do dyspozycji kwotę 14 tysięcy. Podoba mi sie hornet ale za dużo pali. Nie znam się na motocyklach więc czekam na jakieś propozycje, żebym później mógł się za czymś porozglądać.

To może Honda st 1100 Paneuropean? Jest taka sprzedania. Sprawdzona i pewna od motocyklisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DL 1000 albo TDM 850 :) , lub z innej beczki Honda CBR 1100xx tylko że wyprostowana pozycja w niej nie pasuje ale turystyk pierwsza klasa.

xx nie jest turystycznym moto, był to motocykl sportowy, lecz gdy powstała hayka to xx miał miano sport-turystyka.

przez cała produkcje honda oprocz zastosowania wtrysku nie zmienila nic ku turystyce ;)

moze honda vfr 800fi lub v-tec? sprzet w miare wielki i masywny. w turystyke jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się tez nad takim motocyklem zastanawiam od dłuzszego czasu (niestety funduszy brak) i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią tak: nr 1. DL650 po 2007roku ;) -moze nie za ladny ale napewno wygodny 2. Honda CBF 600 ;) - po lesie nie poszalejesz ale tak to niczego mu nie brakuje 3.Varadero/TDM900 -do wszystkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDM 850 albo 900

Suzuki Vstrom

Varadero

XJ Diversion 900

Transalp 600, 650

Przyznam szczerze że Twoje wymagania trochę się gryzą z tym że Hornet Ci się podoba. Co z tego że może jest i ładny jak nie do końca nadaje się do tego w czym świetnie sprawdzi się TDM, VStrom czy Transalp.

XJ 900 Diversion to świetny wybór bo są w dobrych cenach a przy takiej kwocie jaką masz możesz kupić kompletną ze wszystkimi możliwymi dodatkami i jeszcze sporo zostanie na ładny wyjazd.

Transalp 600 też moim zdaniem lepszy wybór od 650 bo różnica w mocy praktycznie zerowa a w takich pieniądzach ta sama sytuacja jak w XJ Diversion czyli kupujesz z pełnym doposażeniem.

I ostatnia propozycja ode mnie to: :)

Africa Twin 750 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.