Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Skradzono dwie cbr600rr wyścigowe


krabi

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, Rudzielec, błysnęłaś inteligencją. Nigdy nie twierdziłem, że Mirek jest moim kolegą. Mój kumpel zna go od wielu lat a ja z nim parę razy rozmawiałem. Jeśli chce szybko wrócić na tor, to może sprzedać campera, motor i kupić motocykl torowy. Głośno o Mirku jest akurat teraz bo spod domu skradziono mu motory Pani Ekspertko Od Samochodów Terenowych :) Nie przestawiasz rzetelnie faktów, jesteś subiektywna w swoich ocenach, gołym okiem można zauważyć że sympatyzujesz z Mirkiem. Na przyszłość zastanów się kilka razy zanim za kogoś poręczysz bo to odpowiedzialność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, ja tylko rzetelnie przedstawiam fakty :D I nie robię z Mirka biedaka, nie jest nim bo coś tam osiągnął w swoim życiu, ma wszystko to co prawdziwy facet powinien osiągnąć :D ale przedstawię brutalną prawdę, Mirek nie jest młody, zanim uzbiera na kolejny motor to trochę czasu minie, może parę lat a jego zdrowie... no cóż, miał kilka wypadków poważnych, a z wiekiem człowiek coraz bardziej odczuwa skutki przebytych wypadków. I nie robimy zbiórki z litości dla niego, widzimy w nim duży potencjał, poprostu może być o nim głośno, może coś osiągnąć na torze a my tylko mu w tym trochę pomożemy :) jak będzie miał moto będzie miał banan na ustach i będzie się znowu cieszył jak dziecko, będzie śmigał na torze, potem wróci zadowolony do swojej pracy czyli warsztatu motocyklowego, nie wiem czy wiecie ale on naprawia motory, jak wiecie to ok jak nie wiecie to teraz się dowiedzieliście kto jest dobrym mechanikiem i można do niego dzwonić, pisać mailować i to nie jest reklama, ja się tylko dzielę informacjami :D

Ja też starałem się przedstawiać rzetelnie fakty na Jego temat, jednak pomijałem pewne kwestie (które ty świetnie naświetliłaś, a ja je pominąłem będąc pewien że osoby udzielające się tutaj skoro "znają" Mirka to wiedzą o tych "Szczegółach".) i w sumie widząc nowy wpis DIKa widzę że do niego nawet ŁOPATĄ by nie dotarło. A co do moich wypowiedzi to nie robiłem z Mirka biedaka, jednak starałem się sprowadzić na ziemię osoby wg których Mirek jest milionerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Rudzielec, błysnęłaś inteligencją. Nigdy nie twierdziłem, że Mirek jest moim kolegą. Mój kumpel zna go od wielu lat a ja z nim parę razy rozmawiałem. Jeśli chce szybko wrócić na tor, to może sprzedać campera, motor i kupić motocykl torowy. Głośno o Mirku jest akurat teraz bo spod domu skradziono mu motory Pani Ekspertko Od Samochodów Terenowych :) Nie przestawiasz rzetelnie faktów, jesteś subiektywna w swoich ocenach, gołym okiem można zauważyć że sympatyzujesz z Mirkiem. Na przyszłość zastanów się kilka razy zanim za kogoś poręczysz bo to odpowiedzialność

BRAK SŁÓW...!

Sprzedać "campera i motocykl" i za to kupić torówke?! Rozbawiłeś mnie chłopcze. Jak znajdziesz mi za takie grosze motocykl TOROWY to z miejsca kupuję 3 sztuki!!!

Zanim napiszesz następnego posta pomyśl 5 razy i jak dalej będziesz chciał napisać taką głupotę to wal głową w ścianę aż Ci przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAK SŁÓW...!

Sprzedać "campera i motocykl" i za to kupić torówke?! Rozbawiłeś mnie chłopcze. Jak znajdziesz mi za takie grosze motocykl TOROWY to z miejsca kupuję 3 sztuki!!!

Zanim napiszesz następnego posta pomyśl 5 razy i jak dalej będziesz chciał napisać taką głupotę to wal głową w ścianę aż Ci przejdzie ;)

Za pieniądze ze sprzedaży może kupić lepszy sprzęt na tor. Do tego wziąść jakiś kredycik. Poczytaj na innych forach, wypowiadali się ludzie co więcej stracili, musieli się na nowo dorabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIK napisałam jak jest i to czy sympatyzuję z Mirkiem czy też nie sympatyzuje nie ma nic do rzeczy. A o warsztacie napisałam po to żeby więcej osób wiedziało o tym, że naprawia motory i jest to jakaś forma reklamy albo pomocy bo im więcej będzie miał klientów to więcej zarobi i ze swoich pieniędzy kupi motor skoro są takie negatywne komenty na temat zbiórki. W jednym się z Tobą zgadzam, że są ludzie którzy stracili dużo więcej od Mirka ale to kwestia posiadania znajomych i zorganizowania pomocy dla pokrzywdzonej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dajecie się nabijać w butelkę ADAMSOWI i Rudzielcowi, a Mirek z uśmiechem na twarzy urządza nowy warsztat motocyklowy, wyposaża go nowym sprzętem, to jaka jest ta prawda co? Ma kasę czy jej nie ma? I co to Mirek jest taki pokrzywdzony? I dlaczego nikt z tych znajomków nie napisał czemu nie schował motorów do garażu tylko zostawił na lawecie przed domem. Wygląda jakby podał je złodziejom na tacy. I kto normalmny odda teraz Mirkowi motor do naprawy jak ten znowu nie zabezpieczy sprzętu i złodzieje mu ukradną? I znowu zobaczymy w telewizji albo przeczytamy w internecie jakie nieszczęście go spotkało. Atakowaliście Dik'a ale koleś miał dużo racji, napisał prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie się nabijać w butelkę ADAMSOWI i Rudzielcowi, a Mirek z uśmiechem na twarzy urządza nowy warsztat motocyklowy, wyposaża go nowym sprzętem, to jaka jest ta prawda co? Ma kasę czy jej nie ma? I co to Mirek jest taki pokrzywdzony? I dlaczego nikt z tych znajomków nie napisał czemu nie schował motorów do garażu tylko zostawił na lawecie przed domem. Wygląda jakby podał je złodziejom na tacy. I kto normalmny odda teraz Mirkowi motor do naprawy jak ten znowu nie zabezpieczy sprzętu i złodzieje mu ukradną? I znowu zobaczymy w telewizji albo przeczytamy w internecie jakie nieszczęście go spotkało. Atakowaliście Dik'a ale koleś miał dużo racji, napisał prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwią. Już jakiś czas obserwuję to forum i o brak kultury ciebie posądzali i prosili abyś pisał z kulturą. Obrońco, Mirek wrócił z imprezy i nie schował sprzetu, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jesteś krzykaczem, wystarczy poczytać twoje posty, a ktokolwiek napisalby cos niewygodnego na Mirka to ty już się jezysz. Nie warto sie wypowiadac bo ty masz klapki na oczach ale do czasu a Rudzielec już chyba przestała bronić kolege. nie trzeba jeżdzic na motorze żeby znać Mirka. Szkoda coś pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.