Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebna SZYBKA pomoc! Anglik podróżujący do Mongoli!


JACA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Krótka piłka, siedzę w robocie i nie mogę mu na chwilę obecną pomóc.

Derek Mansfield czeka na stacji SHELL na autostradzie A4 na wysokości Kochłowic w kierunku Krakowa.

http://derekmansfield.co.uk/

Ma flapa. Wczoraj założona nowa opona, dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Bardzo prawdopodobne, że jedna ze szprych od strony zacisku przepuszcza powietrze (jakieś dziwne szprychy podciśnieniowe ma czy coś takiego). Trzeba sprawdzić wyciek powietrza i poratować gościa. Ta szprycha jest luźna, więc będziecie wiedzieć!

Motocykl Moto Guzzi Stelvio 1200 4V czarny. tel. do mnie 600-480-896.

Ja będę w stanie tam podjechać za jakąś godzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę mu pomóc znaczy naprawić ale auto wzięła żona a ja siedzę z maluszkiem w domu.Jednak jak do mnie na wirek dotrzecie to naprawię gumę ale musicie mi malucha w wózku pilnować.Tel 517765001 czasami gubi zasięg ale się dodzwonicie.

Jak jest szprycha to ma dętkę i nie ruszy się z miejsca bo ją przebiła bo była luźna.Raczej przyczepa i pasy,albo trzeba koło odkręci bo jak pojedzie na flapie zniszczy oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc Panowie!!!!!! Derek jest wam wdzięczny za wszystko!!

Sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej... NFS - patent trzyma :D Jest git... na stacji podczas przykręcania zacisku ścisnęliśmy kabel, z którego izolacja zeszła i podczas uruchamiania doszło do zwarcia i padł bezpiecznik. Wyskakiwał błąd o odłączonym zapłonie. Problem rozwiązany taśmą izolacyjną i wymianą bezpiecznika... Motocykl odpalił więc pożegnaliśmy się i pojechałem... coś mnie tknęło żeby podczas zawracania na autostradzie jeszcze raz sprawdzić czy wyjechał. Niestety był ciągle na miejscu, przedzwoniłem i okazało się, że ksenony nie świecą. Dojechał do mnie do domu, bawiliśmy się przez ponad 1,5 H i co się okazało, kolejny bezpiecznik, który wymieniliśmy był źle wciśnięty...

Sprawa wygląda tak, Derek nocuje 2 noc u mnie, moto przygotowane, wszystko gra i jutro rusza dalej :)

Jeszcze raz serdeczne dzięki! jesteście wielcy za tak szybką reakcję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką bieżnie jak szukaliśmy z kolegą do kawasaki 2006 rok to najtańsza nowa kosztowała 2 tys zł plus szprychy.Idiotyczne rozwiązanie jest w tym moto.

Jak może niech da znać gdy wróci szczęśliwie do domu.A potem sprzeda moto i kupi hondę albo yamahę :)

Szczęśliwej podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.