Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

brawura czy wyścigi?


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

jakby na to nie patrzec, moto z puszkka ?

widzieliscie zeby kiedys wygralo moto?

i o czym tu dyskutowac.

to zdarzenie daje do myslenia tym ktorzy maja wyobraznie.

kazdy motocyklista musi (jesli chce zyc) myslec kilka razy wiecej i szybciej niz kierowca puszki.

chlopak jesli przezyl bedzie kaleka do konca zycia.

pozdrawiam i zycze duuuzo szczescia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że żaden z nich nie sygnalizował zmiany pasa. Motong szybszy więc zaczął o 1 sekundę wcześniej. Trzeba pamiętać o martwej strefie i kierowca puszki mógł nie widzieć. Wina nie wiem po czyjej stronie, ale poszkodowany jest jeden, więc za przeproszeniem gówno z racji, jak nogi połamane.

Kolejna sprawa - nie wiem jak dla was, ale dla mnie wkurw... - jak ktoś wyprzedza mnie z mojego pasa widząc, że ja się szykuję do tego samego bo migacz leci, albo nawet w trakcie mojego manewru wpierd... się na lewy zza mojej dupy i np. trąbi. bo jego zdaniem ja mój manewr robię zbyt wolno. Tutaj ma taka sytuacja poniekąd miejsce.

Osobną sprawą jest, że lepiej odpuścić w takich momentach, 15 sekund później będzie się w domu, ale przynajmniej cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej (tylko nie wiem dlaczego mojego postu nie widać - może ktoś usunął) prawdopodobnie (i tu pytanie do doświadczonych kolegów) motocyklista sam się dociskał do bandy bo po wszystkim motor już pojechał sobie prosto. Odruchowo kręcił (szarpał) w prawo a przeciw niemu był przeciwskręt??? który kład moto na lewo? Może gdyby świadomie szarpnął w lewo sytuacja miałaby się całkiem inaczej.

A co do skutków to już chyba na moto nie wsiądzie - zresztą z tak pokiereszowaną nogą to czymkolwiek będzie ciężko jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocyklista sam się dociskał do bandy bo po wszystkim motor już pojechał sobie prosto. Odruchowo kręcił (szarpał) w prawo a przeciw niemu był przeciwskręt??? który kład moto na lewo?

Jak już jebnął w bandę to było po zawodach.Prawdopodobnie zawieszenie przestawiło się na półkach w dodatku siła odbicia od auta musiała być olbrzymia.To i tak że go barierki nie przecięły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyna ortopedyczna. Nanizać trzon i większe odłamy kostne. Po 3 miechach (można wcześniej) szynę wyciągnąć. Jeśli podudzie za krótkie - do plastyki (naciąga się na rusztowaniu) i kolejny sezon stoi przed kierownikiem otworem!

Jeśli jest tam kimś w rodzaju naszego wałęsy to i owszem, jednak bardziej prawdopodobna jest amputacja bo prostsza a i chłopak więcej odszkodowania dostanie i raczej chłopaka nikt się o zdanie pytać nie będzie co woli nogę czy pieniądze bo zadecydują zdrowi lekarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.