Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

My first own bike - XJ 600S :)


komareq

Rekomendowane odpowiedzi

No i udało się! :) Po dwóch latach od zdania kat. A, zakupiłem swoje pierwsze dwa kółka. Wybór padł na Yamahe XJ 600S Diversion z 97 roku. Mimo, że od urodzenia jest holenderką, to bardzo szybko uczy się naszego ojczystego języka :). Zarejestrowana od poniedziałku ale pogoda nie pozwalała zbytnio się nacieszyć. Dopiero dziś udało mi się trochę pozwiedzać okolice. Przy okazji postoju(ów) zrobiłem parę fotek z którymi chętnie się podzielę. Do samego motocykla zakupiłem nowy napęd a także funkel nówki oponki ContiGO! . Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :)

Oto jak się prezentuje moje nowe kochanie : (fotki robione telefonem - wybaczcie :) )

85710939.th.jpg 22453487.th.jpg 26098167.th.jpg 41109980.th.jpg 24688694.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam mały problemik. Otóż dziś pierwszy raz byłem (110kg) pojeździć z moim plecaczkiem (60kg) i wszystko ladnie pieknie XJtka sobie pyrka. Tylko czasami podczas jazdy po naszych pięknych falowanych drogach - jak mocniej przybuja góra dół, to zahaczam o asfalt czymś metalowym (tłumikiem jak myślę). Czyżbym miał wyje..chane amortyzatory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam mały problemik. Otóż dziś pierwszy raz byłem (110kg) pojeździć z moim plecaczkiem (60kg) i wszystko ladnie pieknie XJtka sobie pyrka. Tylko czasami podczas jazdy po naszych pięknych falowanych drogach - jak mocniej przybuja góra dół, to zahaczam o asfalt czymś metalowym (tłumikiem jak myślę). Czyżbym miał wyje..chane amortyzatory ?

Jeśli masz centralkę, to pewnie nią haczysz.

Niekoniecznie winą obarczaj amorki, ale sprawdź ustawienia.

Przy polskich piepr2onych drogach, ja jadąc sam, gdy próbuje przeskoczyc z pasa na pas słysze czasem jęknięcie centralnego.

A 170 kg nie w kij dmuchał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.