Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Komis Płaza, Zagórze Wygiełzów Zator


Cream90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Planuje kupić motocykl, wstępnie zastanawiałem się nad jakimś komisem, ten z tematu ma dość spory wybór ale nie potrafię się doszukać w necie żadnej opinii na jego temat, nie jest to już śląski rejon ale również nie jest aż tak od nas oddalony. Chciałem więc prosić o opinię kogoś kto tam kupował, rozmawiał albo sprawdzał maszyny, jak obsługa, jaka jakoś sprzętu itd. :) Czyli zwyczajnie friendly or unfriendly :D

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację, dziś poszukałem już tak konkretniej po necie i znalazłem kupę negatywów na temat tego gościa i jego komisu :)

to niech temat będzie dla potomnych i nie ma już co tutaj pisać, gość jest fatalny, omijać szerokim łukiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

byłem jakiś miesiąc temu z gotówką po customa. Dwóch Panów nawet nie zwróciło uwagi na klientów, którzy chodzili i zadawali pytania dotyczące Moto. Kwintesencją mej wypowiedzi będzie tekst Pana, że wszystko jest sprawne na 100% przy czym motocykl został sprowadzony wczoraj i raz go odpalili. Zdecydowanie odradzam straciłem kasę na paliwko i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys pare lat temu jechałem z klientem kupowac motocykl, stwierdziłem ze łapie shimmy i jest cos nie tak.

Mimo to kupujący zdecydował sie na zakup by szybko zorientowac sie ze jedna strona ramy była tak zgnita ż enic nie trzymało silnika.

Ten Pan dostał juz oklep przez gości z wielkopolski za to że oszukał ich z zakupem Hondy shadow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam jak dobrze że istnieje te forum. Przeglądając motocykle natknąłem się na oferty właśnie w/w komisu. Zdjęcia jak zdjęcia ale nie o to chodzi. Chciałem tam wpaść bo na wiosnę 2013 planuje zakup chopper niby duży wybór atrakcyjne ceny lecz już wiem że nie warto.Dzięki za cynk i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

kolejny grzebany sprzęt z Plazy:
http://allegro.pl/suzuki-marauder-vz-800-stan-nowy-piekny-motor-i3595484928.html

Gość kupił jakies pare miesięcy temu wyzej wymieniony motocykl(a ogłoszenie nadal widnieje).. pracujący na 1 cylindrze
Po rozebraniu i regulacjach serwisowych ozył tyle że;
Okazało się ze sprzegło jest bardzo słabe, po rozebraniu.. oczywiscie pokrywa na silikonie.. 
ułamany kosz sprzegła, 2 sruby trzymajace kosz ze sprezynami nieoryginalne zupełnie bez podkładek..
druga to sruba na klucz 13 twardośc 8.8 (standard Polska)
Ktos próbowął odkrecac kosz sprzegła więc sprał przecinakiem srube bezowocnie.
Generalnie widac slady grzebania i całkowity brak podstawowych zasad mechaniki.
W Silniku pełno smieci i opiłków metalu. 
Skrzynia biegów żuzyta(zmieniacz zaczął nawalac i nie redukuje od 3jki w dół

Pamietam W/W firme jeszcze z Wygiełzowa.. mieli tam tzw garaz rupieci i rózne rozebrane sprzety.
Posune sie do stwierdzenia że tego sprzegła napewno nie spieprzyl Holender.
dla zainteresowanych zamieszcze fotkę.

namiar dla przegladarki

32-551 Babice 664768422

tel.: +48 664768422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy !! przecież Płaza to ta sama firma co z  Libiąża   firma >>> jade 

jeżdżą razem po te motocykle importują z Anglii Belgii 

przewożą z Płazy do Libiąża to są te same motocykle , to ta sama firma ! 

zabierają z Płazy i picują w Libiążu ! motocykle Libiąż , a Płaza to jedno ! . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to samo, "motocykle jade" sa sprowadzane z Holandii tylko i wyłącznie, Jest na to pełen papier dokumentacja,
Gość wogóle nie grzebie w motocyklach i taniochy u niego nie kupisz,
poprostu nie opłaci mu sie sprowadzac trupa do reanimacji i po odpicowaniu wystawiac.

Natomiast podejżewam że konto załozyłes wczoraj, specjalnie.. cóz nikt nie lubi konkurencji tymbardziej jak się wciska złom klienteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam ! Nie jestem z Waszego rejonu,ale skusiła mnie ich oferta. Jestem z Lublina. Chciałem kupić od nich motocykl. YAMAHA Ventura z 1990 roku.Miał na stanie 3. Za 7900,8900 i 9900 zł. Przy każdej ofercie zdjęcia,cena. Odpowiadała mi ta za 7900. Przed wyjazdem upewniłem się czy jest. JEST ! W rozliczeniu miał być mój motocykl. YAMAHA XJ650. Mam ją od 24 lat. Wysłałem zdjęcia do typa czy mu odpowiada zamiana. Telefonicznie się zgodził. Łaskawie na 2000 zł. Przełknąłem... Zapakowałem na pożyczoną lawetę i pożyczony samochód i dymam 400 km. do gościa...Przed wyjazdem dzwonię. "Jadę po tą Venturę..." Odpowiedź. Jest i czeka.Pełen wigoru docieram do tego kurwidołka...Stoją dwie. Za 7900 i 9900. Ta za 8900 poszła. Myślę OK. Na niej mi nie zależy. Wylazł typ i ogląda moją YAMAHĘ na komórce z szefem (oczywiście go nie ma) I mówi mi tak...Może mi dać za nią 1500 zł. Kurwa opadły mi ręce ! Umawialiśmy się na inną kwotę ! Nie ! Tyle i koniec. Bo taką można w dużo lepszym stanie kupić za 2000. Pytam gdzie ?! Sam ją kupię ! Nie odpowiedział.... Dobra...Pokaż VENTURE. Pokazał.... Ale Ta co była za 7900 nagle zrobiła się za 9900 ! Więc mówię złamasowi,że na OLX jest całkiem co innego ! A ten chuj złamany ze stoickim spokojem mi mówi,że to kurwa pomyłka ! Pomyliły mu się zdjęcia ! Gdybym się nie upewniał co jest na zdjęciach to bym się nawet nie wybierał ! Atmosfera cokolwiek nerwowa...Więc mówię baranowi niech zobaczy co wystawia ! Miałem zadzwonić za 10 min. OK. Dzwonie...Oczywiście nie odbiera...bo kuwa ,po co ?!Oglądam te dwa motocykle...I tak. W opisie nic nie cieknie,wszystko zajebiście ! Hmmmm...ale... na tej VENTURZE leży szmata,płyn w sprayu do mycia silników. Ten ideał ma połamane plastiki,gnije i jest spawany wydech na "biegu". Miska olejowa się lśni ! On miał być wg OLX za 7900. No więc patrzę na tą drugą ! Może sprzedam nerkę ,ale wezmę to za 9900...I co ?! Ten zajebisty ideał za 9900 jest jeszcze nie przygotowany do sprzedania,bo... miska olejowa jest gruba od mieszaniny oleju z piachem (czytaj - jeszcze nie umyta.Wydech jak tarcza strzelnicza - jeszcze nie pospawany.) Wiem,że dobrze zadbana VENTURA jest w cenie. Liczyłem na normalne podejście. Mam trochę wiedzy i doświadczenia jak powinien wyglądać motocykl. Nawet 26 letni. Ale to przerosło moje najśmielsze wyobrażenie ! Ten pajac zrobił zdjęcia ogólne.Ode mnie żądał super jakości ! Zrobiłem lustrzanką w ogromnej rozdzielczości,żeby mógł nawet kurz znaleźć na silniku.Podszedłem jak do człowieka. I wysłałem mu. Zadzwoniłem i powiedziałem o wszystkich mankamentach.Żeby nie było ,że coś ukrywam. Nawet ich nie obejrzał. Powiedziałem sobie... Pierdolę. Wracam. Księciunio się odezwał po 20 min. z pretensjami,że niby to mija wina,że nie powiedziałem mu ,że jadę po motocykl i ,że wiozę swój na wymianę...Kurwa...opadły mi ręce...Jak usłyszał to mój brat i syn to parsknęli śmiechem... To nie jest wyjście do sklepu po bułki ! Dopinaliśmy tą transakcję od paru dni ! Chciałem naprawdę kupić ten motocykl ! Rozłączyłem się z baranem ,bo nic by nie wniósł do rozmowy...Chyba ,że większą nerwowość... Także konkludując. KOLEDZY !!! Szczerze i z całego serca polecam omijać tego OSZUSTA !!! Oczywiście po powrocie do domu sprawdzam ofertę a tam oczywiście zdjęcia zmienione w ofercie ! I teraz jest inaczej. Ale dalej ŹLE ! Dramatycznie źle ! Nie wziąłbym od niego nawet szpilki,bo może mieć defekt. I wujek dobra rada,radzi ! Zapomnijcie o nim ! Dopłać więcej ale miej to co chcesz,a nie to co on chce od Ciebie ! Oszukać Cię ! Pozdrowienia z Lublina !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DANVIELD napisał:

Dlaczego nie dzwoniłeś na policje?

Nic by mi to nie dało... Zresztą szef się ukrywa na komórce,a typek który sprzedaje mówi mi "ja tu tylko pracuje...". A szefa nie ma, bo jakby był to pewnie codziennie by miał ryj obity... Dlatego tylko pod komórką się ukrywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.