Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej Kochani nie ma co chowac moto do garażu. Zróbcie coś ponad poziom i wyślijcie jakąś delegacje z Młodych Stażem na Motomikołaje! Tam w Zlotach i imprezach jest wszystko napisane więc zamiast leżeć do góry brzuchem po niedzielnym obiadku 2 grudnia, wyciągnijcie moto i zróbcie radoche sobie i dzieciakom. Bardzo proszę (oczy kota ze shreka) :)

Monia jak Ty ruszysz brzuch po niedzielnym obiadku to i ja mój rusze :P

a swoja drogą może jak nie Moto Mikołaje to może jakiś spęd Młodych Stażem na moto bajzlu w Katowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój już też stoi umyty, pod kocykiem, w domku, ale długo tak nie wytrzymam więc Grzesiu będziesz musiał sie ruszyć po nd obiadku, bo ja jade. Chyba, że będziemy mieć zime stulecia i przyjdzie taaaaka śnieżyca. A to drugie to to nie wiem co to, ale jak na motocyklu to git :D

Monia pogoda raczej nie będzie łaskawa z tego co widze! A to drugie to http://oldtimerbazar.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejoszka Ekipa :)

taki pomysł się nawinął przy rozmowie z Miśkiem_ , żeby w pt (czyt. Andrzejki!) iść na piwo, ale tym razem w Rybniku, u Nas jest ładnie, miło i przyjemnie... i można potańczyć i w ogóle :D so zapraszamy! :)

o tóż to :) więc chłopczęta und dziewczęta zapraszamy :) mamy też pyszne kebaby i jeszcze lepsze pizze ;d i w ogole ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejoszka Ekipa :)

taki pomysł się nawinął przy rozmowie z Miśkiem_ , żeby w pt (czyt. Andrzejki!) iść na piwo, ale tym razem w Rybniku, u Nas jest ładnie, miło i przyjemnie... i można potańczyć i w ogóle :D so zapraszamy! :)

Kurde ja niestety na piatek już mam andrzejkowe plany a pozatym w sobotę muszę wyrabiać PKB więc i tak bym nie dotarł, ale w innym terminie chetnie :) W Rybniku mnie jeszcze nie widzieli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.