Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyścigi motocyklowe ulicne (TT Isle of Man) Ostrawa - Radvanice zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Damian będzie jechał max 100 .Realnie patrząc ok 70-80km/h.

A może defQ teraz od Ciebie ekipa zorganizuje przejazd?

Najlepiej to jak by na chwile do tematu Kierowniczka wskoczyła i powiedziała czy chce prowadzić tą całą watachę czy nie.To zrobimy konkretne ustalenia i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabieram głos: ^_^

mam zamiar jechać w niedzielę z rana (w zależności również od pogody), tak żeby być na miejscu ok 10.00-10.30. Jeśli mamy jechać większą grupą (pow. 15 moto) to trzeba będzie obstawiać skrzyżowania i automatycznie prędkość przelotowa spada do ok.100km/h i mniej. Daleko nie ma bo ok. 50km od np. Żor, ale trzeba liczyć 1h jazdy w dużej grupie. Prawdopodobna nasza trasa to przez Karvine. Do niedzieli jeszcze trochę czasu i szczegóły pewno w sobotę będą dogadywane, wstępnie trzymamy się tego co wyżej napisano. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam przykrą wiadomość w tym roku z wami nie polece motorkiem miałem wypadek zaledwie 500m od domu dostałem SHIMY na moim kawiorku z niewiem z jakiej przyczyny co od komuni zbierałem na niego psi mać

teraz to zbieram datki od rodzinki na nowe plastiki do niego no i na zbiornik paliwa bo troche oberwał

pojade tam samochodem na radwanice ale co do was to proponuję spotkanie na statoil lub na shellu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu ... widzę, że temat żyje!

Przypominam, ze w Radvanicach pojawi się nowa klasa wyścigowa: tzw. V-Twiny (na Wyspach zwane Supertwinami > czyli widlaste dwójki typu sv650, er6).

*W tym roku puszczono je rownież na trasę Isle of Man TT jako "Lightweight TT".

Na razie zdeklarowało sie wystartować 8 zawodników. Wyścig V-Twinów poleci z singlami, czyli klasą "Supermono".

Harmonogram zawodów na stronie: http://www.roadracing.pl

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: http://www.rabamotosport.cz

205296_3112272580469_428368773_n_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.