Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Seven Fifty


Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

ja pierwszy sezon mam ten motorek i jestem z niego bardzo zadowolony

choć są pewne mankamenty - smarowanie łańcucha ;-)

tak ogólnie trzyma sie drogi doskonale prowadzi sie po miescie lepiej jak stara MZ trophy :-D

jest dużo radości z jazdy

no ale jeśli ktoś chce pobijać rekordy prędkości to nie tym motorkiem bo z wiatrem sie nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Każdy, kto choć trochę interesuje się motocyklami, wie doskonale jak bogatą i wspaniałą historię prezentuje sobą cała rodzina CB. Od chwili prezentacji modelu CB750 Four w 1967 roku czterocylindrowe Hondy przez kolejne trzy dziesięciolecia stanowiły punkt odniesienia dla konkurencji jeśli chodzi o jakość, trwałość i osiągi.

Rozwinięciem nieustannie usprawnianej i modernizowanej rodziny CB750 Four stały się na początku 80-tych modele CBX750 i CBX750F (wersja z 16-zaworową głowicą). Choć zostały one stosunkowo szybko wyparte z salonów Hondy przez rodzeństwo z silnikami V4, to inżynierowie Hondy nie odłożyli do lamusa lat doświadczeń swoich poprzedników. Już w 1991 roku na rynku amerykańskim zaprezentowano model CB750 Nighthawk. Motocykl ten był mocno nakierowany na tamtejszy rynek, przez co wyposażono go w słabe hamulce (tarcza z przodu i bęben z tyłu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no no maszyna piękna i wdzięczna, od roku mam zieloną 98' z kompletem kufrów i pełnymi owiewkami. Aktualnie boki mam zrzucone i została sama czasza z wysoką szybą, super chroni od wiatru ale wygląda fatalnie... Jestem baaardzo zadowolony z sevenki choć doświadczenie mam mizerne, bo to moje pierwsze moto i nawinięte nieco ponad 6k km, co do smarowania to zrzucilem oryginalnego scottoilera bo wszystko było uwalone olejem, teraz sprey'uje, ale chyba założe go spowrotem tylko muszę wykombinować do niego jakiś elektrozawór.

Jak dla mnie prowadzenie super, zrywny a moc wystarczajaca..... jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 21.05.2012 o 01:23, cebula napisał:

Posiadam takie cudo, latam nim drugi sezon i moto jest zajefajne. Fakt ze przy 160 jest bitwa z wiatrem a 200 to szalenstwo to jednak rekompensuje latwoscia prowadzenia. 

Mam CB 750 Seven Fifty z 1998.

Bardzo fajne Moto zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Świetna baza pod różne przeróbki typu cafe racer.

Dla latających powyżej 160 polecam owiewkę. Mam dedykowaną pod ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.