Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ku przestrodze.kupno motocykla


bandit915

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem was ostrzec i poinformować abyście byli bardzo ostrożni kupując motocykl poszukuje motocykla pojechałem wczoraj na giełdę do Gliwic zobaczyć czy nie ma czegoś ciekawego no i była czara suzuki intruder gościu napisał na kartce że motor jest z 2003 pojemnośći 1500cm i ze kupił ją w zeszłym roku co dało mi już pewne wątpliwości chłopak wiek około 22-24lat kupił motor w zeszłym roku i nie przerejestrował ją bo była na blatach starego właściciela początek tablic to SI numeru nie pamiętam ale ok spisałem numer telefonu pojechałem do domu zobaczyć jak stoją takie motory na internecie okazało się ze te roczniki i modele lecą między 18-22 tys zł wiec cena już podejrzana bo był po 14tys prawie 5 tys taniej.przejrzałem całe allegro otomoto i forum śląskich motocyklistów czy ktoś nie wystawił go do sprzedania czy ktoś nie zgłoscił kradzieży takiego motoru bo skoro ktoś che sprzedać motor to pierwsze co robi wystawia go na allegro czy otomoto motory nie było nigdzie wystawionego co tez jest podejrzane.na giełdzie chłopak się chwalił ze ma do niego jeszcze sakwy i przednią szybę pytanie czemu to ściągną skoro chce go sprzedać to powinien tym bardziej to zamontować aby szybciej sprzedać.ale ok mniejsza z tym dziś rano zadzwoniłem do gościa o 8 rano ze chce przyjechać koło 11 po motor go obejrzeć na spokojnie i zobaczyć dokumenty stara umowę kupna sprzedaży oraz kartę pojazdu itd.wiec się speszył muwiąc ze nie ma wszystkich dokumentów bo zostały na drugim mieszkaniu ale może mi je dowieść lub przesłać. muwie ok jak by co to kupie go jutro z pełnymi dokumentami pojechałem na spotkanie wysłałem smsa ze już czekam gościu odpisał zę jest juz w drodze co mnie zaniepokoiło jedzie na motorze i piesze smsa???? więć poszedłem do samochodu no i czekam zadzwonił do mnie i pyta się gdzie jestem odpowiedziałem ze w danym miejscu i zapytał sie jakim jestem autem skłamałem muwiąc inny model i kolor zapytałem się gdzie on jest powiedział ze tez na miejscu ale ze podjechał czarna beta (BMW) z podciemnianymi szybami tak się składało ze widziałem te auto jak przejerzdzało obok mnie i ktoś z przodu jeszcze siedział czy był ktoś z tyłu nie widziałem za bardzo szyby przyciemnione no a na osiedlu zaczli się kręcić inni gówniarze... po czym nie spodobało mi się to i odjechałem.dlatego warto abyście na przyszłość uważali na podjerzanych typów podejrzane ceny.nie raz juz czytałem na forum jak to klijent przyjerzdza po motor bierze moto na przejażdzkę i się traci lub wykorzystują moment nie uwagi własciciela i uciekają.dlatego uwazajcie chciałem dziś zrobić zdjęcia tego motoru czy ktoś nie rozpoznaje go lub swoich części i czy nie był kradziony bo to wszystko możliwe.wklejam kilka zdjęć podobnego motoru do tego co oglądałem choć nie jest to ten sam.

post-188842-0-62511600-1335784492_thumb.

post-188842-0-96678900-1335784505_thumb.

post-188842-0-62511600-1335784492_thumb.

post-188842-0-96678900-1335784505_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość to raczej nie informuj że przyjeżdżasz z kasą po moto bo można łatwo zostać potłuczonym i okradzionym, w szczególności samemu...

Ja jak kupowałem to byłem oglądać raz, drugi a za trzecim razem podjechałem do kolesia do domu wyciągnąłem kase i prosta piłka, sprzedaje czy nie ? ;)

Kupa oszustów teraz, lecz też nie należy brać wszystkich do jednego wora ale ostrożności nigdy nie za wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mu nie gadałem ze będe miał kase przy sobie ale wiadomo skoro chcesz kupić motor za 15 tys to kase musisz gdzies mieć albo na koncie albo w domu jak masz na koncie mogą cię zmusić abyś te kase wybrał z bankomatu przy nich a jak masz w domu to mogą zmusić aby ktoś te kase przywiuz w ramach okupu za daną osobe.a teraz gówniarze co mają po 18-24 lata sa gorsi niż dorośli bandyci bo tamci przynajmiej myśleli i nie rzucili by się na 5 tys. a teraz to cię nawet za 5zł zabiją. wiec lepiej uwarzać.i kkupowac u klijenta w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście Panowie przewrażliwieni i zakładacie od razu scenariusze jak z filmów Hitchocka heh Ja tam od razu pojechałem po moto z całą kasą, a było jej troszkę i jeszcze podany adres okazał się zmyłkowy, a później trzeba było jechać pod inny, zamiast zakładać, że będą tam czekać na mnie banditeroz z nożami czy giverami spokojnie podjechałem i spotkałem zwykłych uczciwych ludzi z którymi dobiłem dobry deal, a zakładanie, że jak ktoś podjeżdża bejcą to będzie wujek samo zło też niekoniecznie zasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.