Jump to content
Szymon@Orzesze

Ducati Diavel Gdzie Diabeł nie może tam Ducati pośle : - ]

Recommended Posts

... i powala na kolana. Najczęściej.

Racja racja jak zobaczyłem rachunek z serwisu to mnie powaliło na kolana...ale tak na serio MotoOrzesze jak byś chciał zasięgnąc bliższych informacji to wbijaj na forum Desmosilesi albo Desmomaniax, tam chłopaki udzielą Ci wyczerpujących informacji. Bodajże w Bielsku możesz odbyć jade próbna ale tego w 100% nie jestem pewny. Mi się osobiście Diavel średnio podoba - hmm może jeszcze nie dorosłem do tego typu maszyny :P.

Pozdro

Widziałem takie w czarnym macie, na zlocie w Niedzicy był ktoś czerwonym Diavelem... Wizualnie szału na mnie nie robi ale ten tylni laciek.... Chętnie bym go przypalił :ph34r:

Guest *magik*

Ktoś takim regularnie na Chudów podjeżdżał, ciekawe czy z forum.

Jak w wersji carbone to pewnie Miki

Racja racja jak zobaczyłem rachunek z serwisu to mnie powaliło na kolana...ale tak na serio MotoOrzesze jak byś chciał zasięgnąc bliższych informacji to wbijaj na forum Desmosilesi albo Desmomaniax, tam chłopaki udzielą Ci wyczerpujących informacji. Bodajże w Bielsku możesz odbyć jade próbna ale tego w 100% nie jestem pewny. Mi się osobiście Diavel średnio podoba - hmm może jeszcze nie dorosłem do tego typu maszyny :P.

A ja dorosłem, i od tego czasu banan na gębie podczas jazdy urósł o jakieś 2 rozmiary ;)

To, czy się podoba, czy nie to kwestia gustu - mnie wygląd powalił... a potem okazało się, że jeździ jeszcze lepiej ;) Silnik ma potężnego kopa, sprzęt jest wygodny, a winkle składa się tak, jak nikt kto nim nie jechał nie spodziewałby się po tym szerokim laćku ;)

Mnie jak na razie tylko tablica rej odpadła - po kilku dniach od założenia ;) Ale to moja wina, mówili w salonie: "przykręć, bo odpadnie". W Monsterze już się udało śrubkę zgubić, kilka uratowałem w ostatniej chwili ;)