Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

czy spalanie jest ok?


Adamv

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio lecialem ze znajomymi autostrada, srednia predkosc 160- 220km/h, odkrecanie manetek dosc mocne przy przyspieszaniu, jakies 80km. pozniej 120km zwykle drogi i tez raczej niezbyt mulowato, poszlo 14l. to chyba dobry wynik? czasami jest tak, ze po 160km zapala sie rezerwa, jazda w miescie, niezbyt szybka i agresywna. napewno byly juz takie tematy, ale nie znalazlem. czy cos moze byc nie tak? nie hodzi mi tu o 10zl na 100km, ale o kondycje silnika. jesli chodzi o przyspieszenie, to nie jestem zadowolony, moze troszke wyzej musze krecic, ale k1 750 mi nie odchodzi, a i 1000rr tez sie nie boje w miescie, widac roznice. ile powinien spalac taki sprzet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha, nie widzialem, ze nie wyswietla mi tu moto. to cbr f4 '99. wykrecalem dzisiaj swiece, na elektrodzie mam lekko zoltawy nalot na kazdej swiecy, kolor raczej za jasny, bez oleju i tak dalej. 2 zbiorniki temu mialem wlany preparat do czyszczenia gaznikow, bo mi przelewaly- pomoglo. okazalo sie, ze swiece zamontowalem za lekko, bo sie balem, ze zerwie gwint, efekt byl taki, ze teraz nie potrzebowalem klucza do "popuszczenia" swiec. martwi mnie troszke ten kolor, ostatnio troszke palowalem, ale to chyba nie ma nic wspolnego. wszystkie swiece sa jednakowego koloru, moze troszke wzbogacic mieszanke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 na 200km. co myslicie o zbyt ubogiej mieszance, czy przez to spalanie moze byc wieksze, bo trzeba mocniej odkrecac manetke itd. dawno temu mialem auto w gazie I generacji, gdy mieszanka byla uboga, to spalanie tez bylo wieksze niz przy dobrze wyregulowanej.

teraz bede wiedzial ile spali przy ostrej jezdzie w miescie, ale ten kolor mnie martwi

Edytowane przez Adamv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.