Skocz do zawartości
Daro ZX

Audi zamierza kupić znanego producenta motocykli

Rekomendowane odpowiedzi

He z bmw im wyszło i nabrali ochoty.Jestem za a nawet aby merc kupił aprilia bo japońce się od jakiegos czasu obijają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to juz pewne ducati nalezy do audi wydaje mi sie ze juz w modelu PANIGALE audi maczalo palce bo to zupelnie inny motocykl nie podobny do reszty ducati chociazby oswietlenie w technologi led przeciez to audi zapoczatkowalo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to juz pewne ducati nalezy do audi wydaje mi sie ze juz w modelu PANIGALE audi maczalo palce bo to zupelnie inny motocykl nie podobny do reszty ducati chociazby oswietlenie w technologi led przeciez to audi zapoczatkowalo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kierując się Twoim tokiem myślenia sądzę, że w paniagale swój udział ma również ferrari. Motocykl jest bowiem czerwony...

poczytaj a potem kometuj audi od tygodnia jest calkowitym wlascicielem ducati a ostayni model ducati Panigale byl projektowany wspulnie z audi i dlatego wyglada jak wyglada aluminiowa rama a nie kratownica mokre sprzeglo a nie suche i elektronika :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poczytaj a potem kometuj audi od tygodnia jest calkowitym wlascicielem ducati a ostayni model ducati Panigale byl projektowany wspulnie z audi i dlatego wyglada jak wyglada aluminiowa rama a nie kratownica mokre sprzeglo a nie suche i elektronika :D

Totalne bzdury!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mokre sprzęgło bywało i w starych dukatach. Sam mam jednego takiego w garażu ;)

Patrząc z perspektywy czasu, można już wysnuć pewne wnioski na temat nowego właściciela Ducati. Na pewno w ostatnich latach technologicznie poszli mocno do przodu. Jedni to sobie chwalą, inni narzekają że to już nie to samo Ducati. Ja należę do tych pierwszych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, clardra napisał:

Jestem ciekaw tej fuzji. Może coś ciekawego z tego wyjdzie.

clardra ten wątek jest z 2012 roku tak że... Tak Ci tylko podpowiem, że Vw-Audi ostatecznie kupiło ducati w kwietniu 2012

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta