Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliczni - serwis / Pszczyna-Łąka


Baton93

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Byłem, to co klient chciał kupic, obejżałem, nie budziło zastrzezen, reszty nie sprawdzałem.

Mysle że warto jechac 

 

Dokładnie, jest tak jak pisze DANVIELD, któremu dziękuje za poradę i również polecam jego osobą w oględzinach moto  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A ja wlasnie u nich zakupilem swoja Kawe i poki co jest naprawde bardzo o'k. Uwazam, ze oferuja bardzo korzystna cene do jakosci oferowanych sprzetow. Kolejne moto prawdopodobnie tez u nich kupie, tym bardziej, ze jest opcja pozostawienia starego sprzeta w rozliczeniu. Co do serwisu, Piotr (mechanik) sprawia wrazenie kompetentnego goscia, ktory wie co mowi i co robi. Ale sprawdze to zima podczas serwisu posezonowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Początkiem sezonu kupiłem u nich motocykl.

Do dnia dzisiejszego zero niespodzianek.

Wszystko zgodznie z opisem ogłoszenia, z rozmwą.

Po kilku, kilkunastu dniach miałem kilka pytań odnośnie zakupionego sprzętu to bez problemu doradzili i pomogli.

Friendly - polecam! 10/10!

icon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Nie jestem skory do dawania unfriendly, więc to tylko taki minus (ostatnio staram się być obiektywny). Ale najpierw plus: kupiłem tam motocykl. Zgodny z opisem, nawet z ceny zeszli i jeszcze dostarczyli sprzęt pod garaż.

Minus: przyjechałem do nich z konkretnym problem. Źle zdiagnozowali usterkę. Wymienili świece, które pewnie i tak były do wymiany jednak to nie to było powodem usterki. Na korzyść jeszcze fakt posiadania lawety i szybkiej reakcji z ich strony jeśli chodzi o transport.

P.S. Ale i tak jestem zadowolony z ich usługi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i minął jakiś czas i wróciłem po kolejne moto do chłopaków :) To chyba najlepsza rekomendacja jak klient wraca, bo jest zadowolony z ich usług :D Sprawdzony dostawca dwóch kółek :D Do motocykla dostałem full serwis, wszystko od ręki. Rano kupiłem, a kilka godzin później dostarczono mi pod dom motocykl :) Ceny atrakcyjne, serwis profesjonalny, da się ze wszystkim dogadać, jestem naprawdę zadowolony :) Polecam jeśli ktoś chce sprawdzony sprzęt i dobry serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biłem się z myślami, z finansami i możliwościami i pozostałem przy sprawdzonej marce: honda hornet, tyle że tym razem 900. Jak nauczę się jeździć dobrze to będzie coś nowszego i lepszego i pewnie zaś zakupione u chłopaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny plus dla chłopaków za serwis. Trochę to wazeliną śmierdzi, ale jestem zadowolony z powodu: czasu w jakim się uporali (a było trochę roboty), ceny i staranności (nawet nowe kołki do siedziska dostałem :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem u chłopaków sprzeta ponad rok temu a dokładnie Honde Tansalp XL650V z 2005 roku i jestem badzo zadowolony.

Zalecili wymienić olej wraz z filtem od razu po zakupie (też tak zrobiłełem)

Nie dawno dokonałem drobnych regulacji i... lewa w górę! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.