Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prawko Ruda Śląska


dawidurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, Ja i mój kumpel zapisaliśmy się do eLki na nowym bytomiu, NIE POLACEMY instruktor niekompetentny - brak jakiegokolwiek zainteresowania kursantem co spowodowało wiele błędów na egzaminie praktycznym - plac manewrowy ( + nasze znikome umięjętności)

Szkoła LEŚ ! POLECAM !!! Pani instruktor Anna!(pozdrawiam;) ) (wykupiliśmy wraz z kumplem po 3h) znakomita instruktorka wszystko dokładnie i szczegółowo tłumaczy, luźna atmosfera i pełny profesjonalizm z Jej strony. 3h z instruktorką Anią i egzamin mój i kumpla zdany bezbłędnie ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Serdecznie zapraszamy na kursy prawo jazdy kat. A, A2, A1i AM oraz jazdy doszkalające przed egzaminem. Dysponujemy jako jedyni w okolicy śląska identycznymi motocyklami jak na egzaminie państwowym. Dogodne raty 0 % nawet do 6 miesięcy więcej informacji tel. 604961121. Co ważne - w naszym ośrodku uczysz się jazdy od motocyklistów a nie tylko od teoretyków !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jestem z Chorzowa i też rozglądam się za jakimś dobrym ośrodkiem z Gladiusem. Niestety w Chorzowie masakra nic nie ma,jedynie Kliś, ale i tak jazdy w kochłowicach. Znalazłem oferte i byłem na rozmowie w LOK na Goduli,niby wszystko OK tylko teoria jest w systemie e-learning,trzeba samemu się w domku uczyć i zaliczać. Pytanie czy ktoś z Was zaliczył coś takiego,jest ktoś kto w taki sposób wyuczył się teorii i zdał?? No i poza tym może jakies opinie na temat LOK-u? znalazłem jedną i niestety negatywną...I jeszcze jest jedna sprawa...Czy ma sens branie się za kurs teraz, w połowie sierpnia albo początek września? obawiam się że można nie zdążyć z egzaminem (pewnie będzie poprawka, może kilka...)nie wiem czy nie lepiej zacząć z wiosny i ciągnąć do skutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Chorzowa i też rozglądam się za jakimś dobrym ośrodkiem z Gladiusem. Niestety w Chorzowie masakra nic nie ma,jedynie Kliś, ale i tak jazdy w kochłowicach. Znalazłem oferte i byłem na rozmowie w LOK na Goduli,niby wszystko OK tylko teoria jest w systemie e-learning,trzeba samemu się w domku uczyć i zaliczać. Pytanie czy ktoś z Was zaliczył coś takiego,jest ktoś kto w taki sposób wyuczył się teorii i zdał?? No i poza tym może jakies opinie na temat LOK-u? znalazłem jedną i niestety negatywną...I jeszcze jest jedna sprawa...Czy ma sens branie się za kurs teraz, w połowie sierpnia albo początek września? obawiam się że można nie zdążyć z egzaminem (pewnie będzie poprawka, może kilka...)nie wiem czy nie lepiej zacząć z wiosny i ciągnąć do skutku...

ja sie podłączam pod temat co do zaczecia prawka teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.