Jump to content
Sign in to follow this  
Sendek

CBR 600 F3 Wydech IXIL.

Recommended Posts

Cześć! Posiada ktoś CBR'ke F3 z wydechem IXIL? Zastanawiam sie nad kupnem, lecz wcześniej chciałbym go "posłuchać" jeśli taka możliwość istnieje. Można i przy okazji wspólnego latania :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MarcinhondaCbr
      Witam Serdecznie wszystkich motocyklistów !
      Dzisiaj , coś mnie natkneło i wyczyscilem stopke cala , bo niestety troche syfu miala w srodku , przesmarowałem ta tulejke Co jest w '' stopka przelaczania biegów '' , I zlozyłem chce sie przejechać sprawdzić a tu nagle wzucam jedynie i gasnie . Uważam ze to jest czujnik stopki . Odlaczylem go z wtyczki , i nadal sie dzieje ze to samo . Prosze o szybka pomoc , Z gory Dziekuja bardzo i wszystkich Pozdrawiam
    • By rudaMiętka
      Witam serdecznie,
      nie znalazłam na forum tematu który poruszałby zagadnienie zawodów Gymkhany, a byłabym zainteresowana każdaą informacją na ten temat. Byłoby świetnie, gdyby na forum znalazł się ktoś , kto miałby doświadczenie w konkurencjach z tych zawodów;-))) czekam na "zgłoszenia"...
    • By black rider
      Z tej strony Rafał. Wszystkich forumowiczów i pasjonatów jednośladów witam i pozdrawiam. Jestem z Radlina i śmigam na CBR'ce.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.