Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nick: TORPomogę: Ogólnie Catetrig DUŻY i mały. W Restauracjach(Katowice/Chorzów) lub w domu klienta (gdziekolwiek na Śląsku) albo na wynajętej sali(Przez klienta na Śląsku) Wesela, Komunie, Urodziny, Spotkania Firmowe, Uroczystości okolicznościowe.Polecam swoje usługi współpracuje z trzema lokalami w Katowicach i Chorzowie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nick: shorttW czym pomogę: tłumaczenia nie przysięgłe PL-DE, DE-PL, EN-PL, PL-EN - w granicach rozsądku nieodpłatnie (np. części serwisówek itp.)Handel zagraniczny, pośrednictwo - w zakresie dóbr przemysłowych.Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dorzucę ;) Nick: InkaW czym pomogę: z wykształcenia jestem technikiem informatykiem. Aktualnie pracuję jako informatyk ale nie taki zaawansowany tylko powiedzmy średniozaawansowany ;) pomogę w doborze sprzętu komputerowego, pomogę go złożyć, pomogę go skonfigurować by działał tak jak trzeba. Tworzę proste strony www. Znam jeden (na razie jeden) system CMS. Oprócz tego z chęcią posłużę swoją wiedzą mechaniczną (to moje hobby) przy naprawach samochodów i motocykli. Smary i oleje mi obce nie są ;) Pracuję w firmie dość znanej na śląsku i w Polsce. Firma zwie się Wiromet. Zajmuje się odlewnictwem z żeliwa, brązu i aluminium, spawalnictwem, śrutowaniem, tworzeniem łopatek do turbin parowych i energetycznych itp itd. więcej info na stronie www.wiromet.pl. Jak ktoś czegoś potrzebuje to mogę uruchomić znajomości i wytargować zniżkę ;)Kontakt: PW lub 665112268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może trochę off topic, bo może ktoś pomoże ;) poszukuje pracy na terenie Katowic i okolic, bo zmieniam miejsce zamieszkania a tylko brak pracy w tym obrębie mnie zatrzymuje Zrobiony referent: obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja, obieg dokumentów i wszystko co z biurową pracą związane; magazyny dużych firm : inwentaryzacja części znajduj. się na magazynie, przyjmowanie nowych dostaw, wprowadzanie danych w odpowiednie programy, wysyłki; kiedyś praca na czarno jako barmanka. Jeśli ktoś by miał jakieś namiary czy coś to była bym wdzięczna Mój nr gg: 7098790Z góry dziękuję i przepraszam z offa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: yamaha_35w czym mogę pomóc: hmm w szczególnosci w problemach z dzieciakami: myślę że większośc monitów je posiada ;) chodzi mi tu w szczegolnosci o problemy z nauką czy zachowaniem. Z chęcią doradzę jak rozwiązac problem czy jakiego wybrac specjalistę itp. Jestem pedagogiem szkolnym tak więc we wszystkim co z tym zwiazane służę pomocą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: KurakijczykW czym pomogę: Naprawie wszelkiej masci chinskie skutery, quady i inne wynalazki. Mam wieloletnie doswiadczenie z tym sprzetem wiec znam je jak wlasna kieszen. Procz tego markowe skutery jak i quady. Chetnie takze doradze w tej sprawie Kontakt [email protected] gg 1705086 Jesli chodzi o tez to mozna go dostac na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: kamyk1985W czym pomogę: Obecnie (jeszcze do 7 września) pracuje jako PH w hurtowni opakowań a od 7 września zaczynam pracę jako PH w Bolsie, prócz tego w atrakcyjnych cenach kuchnie na wymiar wraz z projektem, generalne remonty mieszkań oraz dobry znajomy pracujący w piecykach gazowych(głównie junkers) kontakt: [email protected] gg 7242140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICK: djswW czym...: Fotografia - studio u siebie i na wynos (plany, lampy, dyfuzory, portret i budowa portfolio, takie tam), reportaż (okolicznościowy typu ślub czy pogrzeb też) - trochę próbek tu - http://djsw.digart.pl/digarty/ - , akustyka i realizacja nagłośnienia (bez własnego sprzętu - kręcę gałkami dla firm nagłośnieniowych i klubów), kapela rockowa, która zap... że hej (graliśmy swego czasu dużo na zlotach i imprezach motocyklowych, www.siegfried.pl ). Mogę też pomóc, jeśli ktoś planuje nagrać płytę, kupić gitarę albo piec, bądź wybrać się na wakacje do Emiratów Arabskich (mieszkałem tam chwilę). Z wykształcenia mgr ekonomii z spec. z PR, ale nie praktykuję. Parę lat temu rysowałem też dla firm reklamowych, także jak chcecie jakąś głupotę na koszulkę, to coś bym może jeszcze i uordził.kontakt - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.