Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

kawasakipomoc w:- hydraulika siłowa, zakuwanie węży hydraulicznych mam dobre kontakty w takich branżach jak:- sprzęt biurowy- kserokopiarki itp.- serwis, sprzedaż - narzędzia, elektronarzędzia, myjki ciśnieniowe Karcherostatnio dla znajomych- pomoc w zakupie samochodu, oględziny pod kątem ew. napraw itp.PW lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popieram temat! nick zzhop lub Zbyszek Moja branża to elektronika-usługi ściślej to serwis: Plasma LCD RTV-Sat-Audio-Wideo Profesjonalnego sprzętu nagłośnienia i oświetlenia estrady, dyskotek, klubów itp. Innego sprzętu elektronicznegokontakt: kto zechce to mnie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: McmackW czym pomogę: - technika grzewcza i sanitarna - sprzedaż hurtowa, i doradztwo, kierownik (daję dobre rabaty ;) )- fotografowanie (sprzęt: NIKON D70, S28-300, S17/70, N50/1.8, T90, N80-200/2.8, DCR250, telekonw., SB900, monopod, jakiś statyw i nawet pilocik do D70 ) moje wypocinki : http://miniurl.pl/axel- obalić ulubiony napój Jack`a Daniels`a Kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wpisze.Nick: CB1W czym pomoge: Ogolnie spawalnictwo (stal czarna, aluminium i jego stopy, tytan, stal nierdzewna i inne spawalne w miare oczywiscie mozliwosci). Robie gmole, klatki stelaze i co tam ktos sobie wymysli, naprawiam popekane dekle itp., moge cos dotoczyc, aczkolwiek sprzet leciwy to i dokladnosc nie mikronowa.Malowanie proszkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MadJackW czym pomoge: ucze sie inormatyki wiec systemy Windows i hardware komputerow i osprzetu komputerowego, a milej i chetniej wszelakie prace remontowo-budowalne, wykonczeniowka, gladzie, tapety, kafelki, podwieszaane sufity, etc. przy piwku dobrze sie robi, oprocz tego z checia pomoge przy dlubaniu przy moto chociaz moja wiedza niewielka to z checia sie przyucze ;)kontakt: w profilu GG lub PW pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi:Handlowiec w branży FMCG, a dokładnie energy drinki. Jeśli ktoś bawi się w handel detaliczny, prowadzi knajpkę mogę zaproponować współpracę na ciekawych warunkach ;)Prócz tego ubezpieczenia na życie, OFE, III filar itd itp, no ale to tylko przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia:-Ogólnie pojęta branża motoryzacyjna - motocyklowa.Motocyklowa:Odziez motocyklowa, kaski, obuwie, akcesoria etc . Pomoc w doborze , dobre ceny, SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA Części i akcesoria do wszystkich marek motocykli japońskich . Serwis motocykli i skuterów.Sprzedaż komisowa pojazdów i odzieży motocyklowej.Słuzymy również pomocą przy zakupie motocykla tj, przeglądy czy tez wyjazdy z zainteresowanym na oględziny moto.Samochodowa:Części samochodowe na zamówienie.Co do powyższego zapraszam na stronkę i do salonu: http://www.damir-team.pl/A tak z poza branzy moto:rysuję portrety ( głównie w okresie zimowym) , dokonuję drobnych przeróbek krawieckich ;)tel: 503 941 525 lub na firmę Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick: guerillerow czym pomogę: Wynajem Jaguara XJ8 na wesela, spotkania biznesowe i inne okazje.pomogę przewieść busem (ducato maxi), mam także dostęp do narzędzi w dobrych cenach:) od wkrętaków po spawarki i kompresory.
Szukam szczelinomierza z zaje*iście gęstą podziałką,możesz załatwić? / Takie rzeczy proszę załatwiać przez PW /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.