Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co robimy - W czym możemy pomóc ?


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że każdy z nas się czymś zajmuje zawodowo i w jakiejś branży jest dobry może stworzymy taką anonimową (bez podawania miejsca pracy) bazę kto w czym może pomóc.Np wiemy którzy z użytkowników prowadzą sklep motocyklowy, którzy pomagają odzyskiwać odszkodowania wypadków itp itd..Ja osobiście jestem na etapie poszukiwania wakacji za granicą i chętnie dałbym zarobić komuś z użytkowników w zamian za fachową obsługę a nie jakiejś obcej firmie.Co Wy na to?Jeśli temat się sprawdzi, to można przykleić i zanim ktokolwiek będzie chciał coś kupić, sprzedać, naprawić, załatwić to może zajrzy tutaj REGUŁY (w odpowiedzi na post Giemula)1. wpisywanie sie nie jest obowiazkowe2. specjalnie napisalem w 1 poscie zeby nie podawac nazw firmy i miejsca pracy3. nie podajemy przeciez zarobkow ani nic tylko w czym komu mozemy pomoc wiec zadna kontrola skarbowa Ci nie grozi4. pomagamy jak kto woli.. albo bezplatnie albo odplatnie (jak ktos bedzie chcial ode mnie 2 minutowa porade to dam za free, jak ktos bedzie chcial ulozenie calego planu strategii dzialania lub szkolenia sprzedazowego to skasuje ciut taniej niz innych ;)5. temat ogolnie polega na tym, ze szukajac czegos (tak jak ja np wakacji) masz wieksze szanse na fajna obsluge (bo to ktos z forum i tez lata motocyklem) a i moze przy okazji Cie ciut taniej skasuje.Więc zaczynam:Nick - TazzmanW czym pomoge - konsulting sprzedaży oraz zarządzania, reorganizacje firm, pośrednictwo handlowe w branży automotive (sprzedaż, zarządzanie, kontrola kosztów)kontakt - [email protected] 785 903 785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nick: PantherMXRW czym pomoge: tanie noclegi dla pracowników firm lub osób prywatnych, gości weselnych etc ponadto biżuteria hand-made (głównie kolczyki) - ceny hurtowe, dla zainteresowanych strona z zdjeciami gotowych, mozna tez samemu coś dla siebie zaprojektowac i zamówić.Kontakt: [email protected], gg 12374884, PW na FŚM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Snajper_Tango4W czym pomoge: Informatyka - Help Desk; Wdrożenia i obsługa oprogramowania Symfonia; Księgowość, Kadry-Płace, Faktoring; Produkcja skrzyń drewnianych, palet opakowań drewnianych nietypowych, usługi pakowania, zabezpieczenia antykorozyjne i transportowe do wysyłki drogą morską, lądową i lotnicząKontakt: snajper_tango4(małpa)interia.pl, PW na FŚM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się przydać, jeśli macie kłopoty z:- systemem operacyjnym Linux i wszystkim, co z nim związane- systemem składu tekstu LaTeXSkończyłem studia na kierunku Automatyka i Robotyka na wydz. AEI Politechniki Śląskiej, więc mogę pomóc każdemu, kto jest w ich trakcie. Oczywiście wszystko w ramach wolnego czasu.Kontakt: inicjowany przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.