Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pchaj, bo zielone!


slane

Rekomendowane odpowiedzi

Same Plusy: maly przepal,narzedzia nie rdzewialy no i plecak mial kondyche a przede wszystkim nie bylo nudow tak

jak to dzisiaj jest ,tylko sie leje paliwo i sie smiga :( nudne jak groch z kapusta ;):P

Gienku to nie jest do końca tak jak mówisz :D teraz też widuje się właścicieli chińskich skuterów zapychających swoje rumaki po chodnikach do domu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.kolega kupił chińca i do przebiegu 400 km był ze 4 razy w serwisie.Ja mając 15 lat zakupiłem simla z przebiegiem 4000km (stał nieodpalany przez 12 lat,po zdjęciu plomby z gaźnika i przeczyszczeniu go zapalił za 3 kopniakiem),zrobiłem nim 16000,jedyne co robiłem,to lałem benzynę,wymieniałem olej i raz tylną oponę.Teraz stoi biedny w piwnicy i się kurzy.Taką jawkę też miałem,ale nie miałem do niej cierpliwości i szybko sprzedałem za zawrotne 150 zł,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha dobry filmik, stare sprzety maja jednak swoj urok i ta dodatkowa adrenalina podczas jazdy czy moze zaraz cos się rozleci albo zgaśnie pod swiatlami, ja to im tylko zazdroszcze ze zapalą na pych mi jak klęknie ładowanie, aku się rozładuje to pozamiatane pchać musiałbym pod sam dom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jakas zajechana ta Jawka.

Ja mialem ogara z polskim 3 biegowym silnikiem i dawal rade nas trzech uciagnac, ba nawet 50km/h lecial.

Piekne to byly czasy, pamietam jak raz we trzech na ogarku lecielismy przez miasto i nas milicja dostrzegla. Ja niewiele myslac skret w boczna droge a paly w poldolocie za nami, zajechali nam droge i sie zaczolo tlumaczenie.

Skonczylo sie na koniecznosci wykrecenia wentylkow, poczekaniu az milicja odjedzie i zapchaniu ogarka na najblizszy postuj taksowek. Tam napompowalismy kola i dalej jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.