Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Vanhelsing nie żyje


zibi67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem Jego synem.Tomek z pewnością będzie zadowolony Waszą obecnością podczas jego ostatniej drogi(gdziekolwiek teraz jest :( ).On kochał motocykle od małego i mnie również zaraził tą pasją więc ja, moja mama i jego rodzice jesteśmy za tym jak najbardziej.Co do miejsca oraz daty pogrzebu dam znać w najbliższym czasie bo na razie jeszcze nic nie jest wiadome.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia Tobie i całej Rodzinie.

Mimo wszystko Jerry pozostanie zywy w naszych sercach i w sercach wielu pasjonatów , wiele po sobie pozostawił .

:(

Artykuł o pasji Tomka i jego duże zdjęcie ukazało się 15 marca w najnowszym Customie :"Jerry's Bike"

http://custompress.pl/nowy-numer.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj słyszałem w radiu o górniku. pomyślałem jezu przecież prawie mógł iść na emeryturę górniczą...masakra.

Teraz czytam i gościu którego kojaże z fotek ,który ma ze mną wspólnych znajomych i który miło radził mi czasem.

niewiem co więcej napisać.

Byś szczęśliwy był w swej pasji na niebieskiej autostradzie.

Najszczersze kondolencje dla rodziny.

wymiękam.. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisnie mi sie na jezyk: o k...................wa.

Jakos w zeszlym tygodniu spawalem mu oderwany element skrzyni biegow z jego nowego nabytku. Robilem to na poczekaniu i troche pogadalismy, o motocyklach oczywiscie. Troche mi poopowiadal o sobie i swoich maszynach, ja jemu o sobie................

Mial gosc pasje, prawdziwa pasje, to byl chlopak z prawdziwej starej gwardii bajkersow.

Teraz pewnie zbuduje customa swoich marzen i bedzie nim smigal po niebieskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem Jego synem.Tomek z pewnością będzie zadowolony Waszą obecnością podczas jego ostatniej drogi(gdziekolwiek teraz jest :( ).On kochał motocykle od małego i mnie również zaraził tą pasją więc ja, moja mama i jego rodzice jesteśmy za tym jak najbardziej.Co do miejsca oraz daty pogrzebu dam znać w najbliższym czasie bo na razie jeszcze nic nie jest wiadome.

...szczere kondolencje...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisnie mi sie na jezyk: o k...................wa.

Jakos w zeszlym tygodniu spawalem mu oderwany element skrzyni biegow z jego nowego nabytku. Robilem to na poczekaniu i troche pogadalismy, o motocyklach oczywiscie. Troche mi poopowiadal o sobie i swoich maszynach, ja jemu o sobie................

Mial gosc pasje, prawdziwa pasje, to byl chlopak z prawdziwej starej gwardii bajkersow.

Teraz pewnie zbuduje customa swoich marzen i bedzie nim smigal po niebieskich.

Ja dokończę jego projekt,motocykl jest w częściach i wybrakowany jeszcze trochę ale myślę że to jest akurat moim obowiązkiem żeby skończyć to co On zaczął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokończę jego projekt,motocykl jest w częściach i wybrakowany jeszcze trochę ale myślę że to jest akurat moim obowiązkiem żeby skończyć to co On zaczął...

Wciaz nie potrafie się ztym pogodzić, Jerry był u mnie w czwrtek, przywiózł cześci do malowania.......... poprzedni motocykl też ja mu malowałem. Myślę ze powinniśmy dokończyc ten motocykl dla niego.

kilka osób ma jego częsci....poskładajmy go wspólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście poznać Tomka - Jerrego, znałem go krótko ale śmiało mogę powiedzieć, że był to niesamowity gość, człowiek z prawdziwą pasją. Bardzo szybko znalałem z nim wspólny język. Fachowiec zarówno w pracy jak i podczas realizacji swoich motocyklowych pomysłów. Jeszcze w sobotę rozmawiałem z nim w ścianie. Gratulowałem mu artykułu w najnowszym Customie http://custompress.pl/nowy-numer.html o Nim i maszynie którą zbudował Lacky 13. Nie był to pierwszy artykuł o Nim w tym czasopiśmie. Od jakiegoś czasu zajmował się nowym projektem, niestety nie zdążył go dokończyć.

m2ti nie znamy się osobiście ale składam Tobie, Twojej mamie oraz rodzinie najszczersze wyrazy współczucia. Tak jak pisałeś, dokończ projekt ojca na pewno chciał by tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście poznać Tomka - Jerrego, znałem go krótko ale śmiało mogę powiedzieć, że był to niesamowity gość, człowiek z prawdziwą pasją. Bardzo szybko znalałem z nim wspólny język. Fachowiec zarówno w pracy jak i podczas realizacji swoich motocyklowych pomysłów. Jeszcze w sobotę rozmawiałem z nim w ścianie. Gratulowałem mu artykułu w najnowszym Customie http://custompress.pl/nowy-numer.html o Nim i maszynie którą zbudował Lacky 13. Nie był to pierwszy artykuł o Nim w tym czasopiśmie. Od jakiegoś czasu zajmował się nowym projektem, niestety nie zdążył go dokończyć.

m2ti nie znamy się osobiście ale składam Tobie, Twojej mamie oraz rodzinie najszczersze wyrazy współczucia. Tak jak pisałeś, dokończ projekt ojca na pewno chciał by tego.

Będę się starał żeby ten motocykl był taki właśnie jak On chciał.Dziękuję również za wyrazy współczucia w tych trudnych chwilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem już tą smutną informację na wortalu Webchapter, na którym Tomek był zarejestrowanym urzytkownikiem.

Wyrazy współczucia dla Rodziny od harleyowców z Webchaptera.

Ps. Jeżeli ktoś dysponuje dobrej jakości zdjęciem Tomka, bardzo proszę o przesłanie na adres - mongo1(małpa)poczta.onet.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.