Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeniesienie zlotu z Jasnej Góry


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że Gietrzwałd nie upadnie ale Zloty na JG z roku na rok znów będą przybierać na liczbie i jakości. Wczorajsza sytuacja dezorganizacji wzięła się z niepotrzebnego szumu mediów o różnych opcjach politycznych oraz od niekompetencji i braku profesjonalizmu (że tak powiem) przedstawicieli duchowieństwa.

Wstyd mi za nich przed Motocyklistami z innych krajów. Najmądrzejsze komentarze zawsze padają od uczestników zlotów.

Mirek VN800. Wzmianki na temat Zlotu na Jasnej Górze znalazłem nawet już w latach 30 XX wieku. Pan Węgrzyn wówczas . . . nie było go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Gietrzwałd nie upadnie ale Zloty na JG z roku na rok znów będą przybierać na liczbie i jakości. Wczorajsza sytuacja dezorganizacji wzięła się z niepotrzebnego szumu mediów o różnych opcjach politycznych oraz od niekompetencji i braku profesjonalizmu (że tak powiem) przedstawicieli duchowieństwa.

Wstyd mi za nich przed Motocyklistami z innych krajów. Najmądrzejsze komentarze zawsze padają od uczestników zlotów.

Mirek VN800. Wzmianki na temat Zlotu na Jasnej Górze znalazłem nawet już w latach 30 XX wieku. Pan Węgrzyn wówczas . . . nie było go :)

Myślę, że Gietrzwałd nie upadnie ale Zloty na JG z roku na rok znów będą przybierać na liczbie i jakości. Wczorajsza sytuacja dezorganizacji wzięła się z niepotrzebnego szumu mediów o różnych opcjach politycznych oraz od niekompetencji i braku profesjonalizmu (że tak powiem) przedstawicieli duchowieństwa.

Wstyd mi za nich przed Motocyklistami z innych krajów. Najmądrzejsze komentarze zawsze padają od uczestników zlotów.

Mirek VN800. Wzmianki na temat Zlotu na Jasnej Górze znalazłem nawet już w latach 30 XX wieku. Pan Węgrzyn wówczas . . . nie było go :)

To nie jest ten sam zlot i dla wszystkich jest to proste jak p...e.Skoro to był taki wielki zlot to dlaczego nikt go do tej pory nie kontynuował ?Po co szukać na siłę pokrętnych uzasadnień. A za organizacje rajdu czy zlotu ponosi odpowiedzialność organizator.Mogli powiedzieć że maja nie dogadane ż Paulinami ale wtedy mogło by mniej osób przyjechać.Z tego co wiem w tym czasie odbywała się jakaś pielgzymka ale nie wiem czy miało to wpływ na takie zachowanie paulinów.Może chcieli dać coś do zrozumienia.

Ja w każdym razie mam już dosyć zlotów na których trzeba uważać aby nie dostać w łeb butelką .Ostatni mój zlot to zlot w Bałtowie.Choć organizacyjnie było ok nawet do przesady.To stwierdziłem że formuła zlotów mi nie odpowiada.Zgrana ekipa = dobra zabawa i każdy o tym wi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ten sam zlot i dla wszystkich jest to proste jak p...e.Skoro to był taki wielki zlot to dlaczego nikt go do tej pory nie kontynuował ?Po co szukać na siłę pokrętnych uzasadnień. A za organizacje rajdu czy zlotu ponosi odpowiedzialność organizator.Mogli powiedzieć że maja nie dogadane ż Paulinami ale wtedy mogło by mniej osób przyjechać.Z tego co wiem w tym czasie odbywała się jakaś pielgzymka ale nie wiem czy miało to wpływ na takie zachowanie paulinów.Może chcieli dać coś do zrozumienia.

Ja w każdym razie mam już dosyć zlotów na których trzeba uważać aby nie dostać w łeb butelką .Ostatni mój zlot to zlot w Bałtowie.Choć organizacyjnie było ok nawet do przesady.To stwierdziłem że formuła zlotów mi nie odpowiada.Zgrana ekipa = dobra zabawa i każdy o tym wi...

Jak już wcześniej napisałem RESPECT For Węgrzyn. Sam przyznasz, że jest to trudny temat bo nie dotyczy samych Motocyklistów. A na tym forum z różnych stron argumentów i kontrargumentów jest mnóstwo. Również brakuje mi spokojniejszych zlotów. Tych mniej spokojnych nawet nie ośmielę się wymieniać.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trudny zwłaszcza wobec takich postaw jak z linku poniżej.Mnie tekst rozwalił na dziąsła pełen patosu i wzniosłych słów wobec takich tekstów robię się bezradny.Myślę że w dzisiejszych trudnych czasach nie można obok takich postaw przechodzić obojętnie.

POlecam :P

http://wpolityce.pl/artykuly/26712-bylem-wczoraj-w-gietrzwaldzie-kawalku-wolnej-polski-w-miejscu-objawien-stawila-sie-licznie-patriotyczna-brac-motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08katyn1.jpg Obzarciuch w czarnym habicie tłumaczy wszystko Byłem widziałem zrozumiałem dopiero w tym roku ze trzeba miec wyjebane na kościół zmarzłem i zmokłem a kurwy koscielne z tarasu wyglądały ciesząc pyski Wasze niedoczekanie ze ktos da wam na tace a mochery wiecznie zyc nie beda> mam nadzieje ze Palikot wam do dupy jak najszybciej przypnie kase fiskalna i rozliczy z majatków koscielnych i tego co posiada Caritas Ave

co racja to racja!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj .Chyba myślenie nie jest twoja najmocniejsza stroną...

To, że ktoś ma inne spojrzenie na to wszystko to jeszcze nie znaczy, że nie myśli, więc nie odmawiaj mi tego i nie obrażaj.

Nie każdemu odpowiada picie alkoholu podczas mszy i pałowanie.Ci którym to nie odpowiada przenieśli sie do Gietrzwałdu. Reszta zostanie na kiełbaskę pod murami.Polityka podczas mszy ? Komuś przeszkadzało że podczas mszy poruszano temat Katastrofy Smoleńskiej ? Pewnie nie wszystkim wystarczała wersja lansowana przez rząd tuska która w świetle poznawanych faktów pozostaje w konflikcie z rozumem.Kościół nie unikał trudnych tematów w latach 80-tych nie robi tego i dzisiaj.Albo to akceptujesz albo spadaj na dziasła ;)

Myślę że tak naprawdę Węgrzyn nieznośny jest dla niektórych z innych powodów.Ciężko się z nim porównać. Ma amerykańskie obywatelstwo,wypasiony moto no i udziela się charytatywnie.Normalnie tragedia nie m,a się do czego przyjebać.

Mi też nie odpowiada picie alkoholu podczas mszy ( byłeś widziałeś ?, bo szczerze wątpię...) ale jednak nie przeniosłem się do Gietrzwałdu, tylko byłem w Cz-wie, czy jestem przez to gorszym motocyklistą, katolikiem, patriotą czy kimś tam jeszcze? Masz typowo PIS-owskie myślenie, wszędzie widzisz "układ", "zasadzkę", "żydów", jakieś niedomówienia, podejrzenia itp, a kto nie myśli taj jak WÓDZ jest nikim i wrogiem. Trza było jechać do Gietrzwałdu i pasuje. Wiec nie obrażaj tych którzy byli w Cz-wie, choć wiem, że wg. ciebie są gorsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś ma inne spojrzenie na to wszystko to jeszcze nie znaczy, że nie myśli, więc nie odmawiaj mi tego i nie obrażaj.

Mi też nie odpowiada picie alkoholu podczas mszy ( byłeś widziałeś ?, bo szczerze wątpię...) ale jednak nie przeniosłem się do Gietrzwałdu, tylko byłem w Cz-wie, czy jestem przez to gorszym motocyklistą, katolikiem, patriotą czy kimś tam jeszcze? Masz typowo PIS-owskie myślenie, wszędzie widzisz "układ", "zasadzkę", "żydów", jakieś niedomówienia, podejrzenia itp, a kto nie myśli taj jak WÓDZ jest nikim i wrogiem. Trza było jechać do Gietrzwałdu i pasuje. Wiec nie obrażaj tych którzy byli w Cz-wie, choć wiem, że wg. ciebie są gorsi...

To, że ktoś ma inne spojrzenie na to wszystko to jeszcze nie znaczy, że nie myśli, więc nie odmawiaj mi tego i nie obrażaj.

Mi też nie odpowiada picie alkoholu podczas mszy ( byłeś widziałeś ?, bo szczerze wątpię...) ale jednak nie przeniosłem się do Gietrzwałdu, tylko byłem w Cz-wie, czy jestem przez to gorszym motocyklistą, katolikiem, patriotą czy kimś tam jeszcze? Masz typowo PIS-owskie myślenie, wszędzie widzisz "układ", "zasadzkę", "żydów", jakieś niedomówienia, podejrzenia itp, a kto nie myśli taj jak WÓDZ jest nikim i wrogiem. Trza było jechać do Gietrzwałdu i pasuje. Wiec nie obrażaj tych którzy byli w Cz-wie, choć wiem, że wg. ciebie są gorsi...

Wyciągasz bezpodstawne wnioski.Przede wszystkim do PIS-u by mnie nie przyjeli. A że mam Pisowskie myślenie to przyjmuje za komplement.To nie ja musiałem wierzyć w cztery podejścia do lądowania,kłótnie Błasika z Protasiukiem to nie ja musiałem wierzyć w pijanego generała w kokpicie i w końcu to nie ja miałem żałobę po Ryśku z klanu.

http://wpolityce.pl/artykuly/26721-marek-pyza-edmund-klich-sypie-rzad-jak-nikt-wczesniej-tego-wywiadu-nie-sposob-pominac-czy-zareaguje-prokuratura

Na pytanie czy jesteś gorszy będziesz sobie musiał odpowiedzieć sam. Na pewno jesteś niedowartościowany i wyraznie masz z tym problem

Nie odmawiam ci myślenia .Reaguje tylko wtedy gdy kłamiesz w sprawie zlotu aby uwiarygodnić swoje poglądy.Zlot z lat 30-tych z Węgrzynem nie miał nic wspólnego i to nawet dziecko wie.A co do Węgrzyna to pewnie będzie tak jak pisze PiotreQ .Węgrzyn przetrwa i w Częstochowie będą dalej zloty. Tylko kwas pozostanie.Stawiam jednak na to że Gietrzwałd się rozkręci z racji swego centralnego położenia.Choć gdybym miał brać pod uwagę ilość fotoradarów to Częstochowa wygląda baaardzo korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj .Chyba myślenie nie jest twoja najmocniejsza stroną...

To dlaczego ten zlot nie odbywał się przed Węgrzynem ? Dlaczego nie zrobili zlotu w innym terminie ? Węgrzynowi Rajd Katyński [nie mylić z katastrofa pod Smoleńskiem] próbują rozbić od samego początku.Uczestnicy rajdu zbierają datki dla Polaków na wschodzie i podtrzymują łączność z Polakami tam mieszkającymi.Wystarczy poczytać trochę o tym rajdzie.Komuś to bardzo przeszkadza. Tak jak zaczęła przeszkadzać popularność zlotu na Jasnej Górze.

A czy dobrze że przeniósł ? Tak.Wcześniej czy pózniej doszło by do konfliktów.Nie każdemu odpowiada picie alkoholu podczas mszy i pałowanie.Ci którym to nie odpowiada przenieśli sie do Gietrzwałdu. Reszta zostanie na kiełbaskę pod murami.Polityka podczas mszy ? Komuś przeszkadzało że podczas mszy poruszano temat Katastrofy Smoleńskiej ? Pewnie nie wszystkim wystarczała wersja lansowana przez rząd tuska która w świetle poznawanych faktów pozostaje w konflikcie z rozumem.Kościół nie unikał trudnych tematów w latach 80-tych nie robi tego i dzisiaj.Albo to akceptujesz albo spadaj na dziasła ;)

Myślę że tak naprawdę Węgrzyn nieznośny jest dla niektórych z innych powodów.Ciężko się z nim porównać. Ma amerykańskie obywatelstwo,wypasiony moto no i udziela się charytatywnie.Normalnie tragedia nie m,a się do czego przyjebać.

kolego chyba nie byles na wszystkich lekcjach historii(nie mam zamiaru kogokolwiek obrazac!)

Czestochowa dla kazdego Polaka jest czyms wiecej niz Mekka dla Araba!!

nas na swiecie nie bylo jak dlugie pielgrzymki do czestochowy chodzily i nas na swiecie nie bedzie a pielgrzymki tam chodzic beda(wszelkie pielggrzymki motocyklowe takze).

ksiadz czy zakonnik czy inny facet na czarno ubrany jest tylko NARZEDZIEM BOGA,ktorego sam Bog za to co zrobl, srogo rozliczy.

Srogo bo on zostal do tego powolany!!

Kazania nie powinny byc upolityczniane,kto to robi sprzeciwia sie wierze i upodabnia sie do tych instytucji ktorych broni na ambonie.

Niektorzy powinni na czole nakleic sobie takie naklejki jak ten wasz prezes na moto.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ze zasmiecam i za duzo pisze,ale:

kazdy czy to Pan Kowalski czy Pan Malinowski czy ktos inny przyjedzie do czestochowy i powie ze jest organizatorem zlotu

to tez ktos powie ze 30 tysiecy ludzi przyjechalo bo on zorganizowal zlot???

Do czestochowy kazdy Polak jezdzil,jezdzi i bedzie jezdzil.

A to nazwisko po raz pierwszy uslyszalem dwa tygodnie temu a do czestochowy jezdze kilkadziesiat lat.

(w tym takze samochodem)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chyba nie byles na wszystkich lekcjach historii(nie mam zamiaru kogokolwiek obrazac!)

Czestochowa dla kazdego Polaka jest czyms wiecej niz Mekka dla Araba!!

nas na swiecie nie bylo jak dlugie pielgrzymki do czestochowy chodzily i nas na swiecie nie bedzie a pielgrzymki tam chodzic beda(wszelkie pielggrzymki motocyklowe takze).

ksiadz czy zakonnik czy inny facet na czarno ubrany jest tylko NARZEDZIEM BOGA,ktorego sam Bog za to co zrobl, srogo rozliczy.

Srogo bo on zostal do tego powolany!!

Kazania nie powinny byc upolityczniane,kto to robi sprzeciwia sie wierze i upodabnia sie do tych instytucji ktorych broni na ambonie.

Niektorzy powinni na czole nakleic sobie takie naklejki jak ten wasz prezes na moto.

pozdrawiam

Przez szacunek dla siwych włosów powstrzymam, się od złośliwości.Ale nie obiecuje że od śmiechu.Victory wiem że masz dobre intencję ale nie mogę sobie wyobrazić ciapatego pod Mekką z puszką piwa lub robiącego odcinkę ;)

Mając takie poglądy pierwszy powinieneś zareagować na chlanie wódy podczas mszy :D

PoniEważ z racji tego jakim motocyklem sie poruszam nie chce obrazić Boga w tak świętym miejscu. nie uczestniczę ;) Jestem zarejestrowany u Węgrzyna ale chyba tylko dlatego że nie wie czym jeżdżę.To tyle na temat srogiego rozliczenia.

A teraz coś na temat tego że nie wiedzieliście w czym uczestniczyliście.Bo w takim razie jak zrozumieć pretensje.

http://rajdkatynski.net/forum/viewtopic.php?f=19&t=120

Msza była w intencji jak sie okazuje ale może piwo nie pozwoliło zrozumieć wymowy

A tak naprawdę to po chuj mi się z Wami użerać ?

Poproszę moderatora o usuniecie mojego konta z forum.Chyba nam nie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawo nie pękaj i nie podejmuj pochopnych decyzji. W końcu forum jest od wymiany poglądów i zostają najtwardsi. Którzy mają wyj****** na opinie innych o sobie. W przeciwnym razie nuda na forum doprowadziła by do upadku admina :)

victoryMP "sory że zaśmiecam i dużo pisze" ? co za dylemat ? od czegoś Cię tu mamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, miałem nie zabierać głosu, w tej dyskusji. Jednak jak Was czytam, to coraz większyi większy śmiech mnie ogarnia!. Zacietrzewienie, wypominanie, i takie tam inne. Dajcie sobie chłopaki na luz. Nie pozwólmy się podzielić, Węgrzynowi, Pisowi, Po i co tam każdy z Was jeszcze ma na myśli. Częstochowa, to Częstochowa!. Ogarnijcie się trochę,(slavo, Piotrek i cała reszta). Nie widzicie jak dajecie się manipulować? Nie chce mi się rozpisywać, jednak powiem Wam jedno. Wciągacie się w rozgrywki, czysto polityczne. Rozgrywki prowadzone przez władze Częstochowy i p.Wegrzyna. Żadna ze stron, nie chciała popuścić. Rozumiem i jednych i drugich. Władza to władza. W końcu gospodarz. Wegrzyn, motywowany polonią chicagowską (wiem o czym mówię, bo spedzilem tam ładnych naście lat). A rozwiązanie było bardzo proste! Najprostsze z prostych! Miasto organizuje zlot? Ok. Nasze otwarcie przesuwamy o jeden tydzień. Proste? Proste. Wystarczyło toche dobrej woli. Niemniej,najbardziej mnie, staruszka już (prawie) boli to,że kościół zamiast szukać wiernych i do nich wychodzić, zamyka się przed nimi. Ja sam mam rozterki; nie, nie przed wiarą, przed klerem i kościołem w takiej postaci. Dajcie chłopaski na luz. Jesteśmy motocyklisatmi i nie pozwólmy się podzielić przeż jakiś tam węgrzynów, paulinów czy innych prezydentów miast i wsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.