Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeniesienie zlotu z Jasnej Góry


Rekomendowane odpowiedzi

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe. Motocyklowy Zlot Gwiaździsty w Częstochowie .

Inauguracja sezonu motocyklowego .

Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę, przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

14 kwietnia - sobota godz. 11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie – program:

11.00 – Moto-Kiermasz (III Aleja)

11-18 – Zbiórka krwi dla dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)

11-23 – Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)

12-13 – Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)

17.00 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy

17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)

21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS

15 kwietnia – niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego,

„ZLOT GWIAŹDZISTY” – Jasna Góra

11.00 – Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)

13.00 – Msza Św. W Bazylice

16.00 – Zakończenie imprezy

Baza noclegowa: Camping Oleńka tel. 601463980 , e-mail: [email protected]

Zapraszamy również do Parku Miniatur w Częstochowie „Złota Góra” http://www.zlotagora.com/

Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na I Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę w modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się do domów.

Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe, 14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania sezonu motocyklowego 2012 roku.

Z motocyklowym pozdrowieniem !

GREMIUM MC Częstochowa

http://www.czestochowa.gremium.pl/

JURA RIDERS FG Częstochowa

http://www.jurariders-tcm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......mialam jechac w sobote juz do czestochowy ale niestety .. w zwiazku ze musze jedzic do szpitala... niemoge i musze zrezygnowac 2 dniowego wypadu i podziekowac koledze ktory chcial mnie zabrac.. to mam pytanko moze ktos mnie przygranie w niedziele za zadupek..zebym skoczyla z wami na JG?? JAK CO PROSZE NA PRIV DZIEKI WIELKIE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt.

Macie trochę czasu w Święta może warto się nad pewnymi rzeczami zastanowić.W końcu ile można grać role pożytecznych głupców.

Jeśli chodzi o TEMAT to proszę moderatorów przynajmniej o bana dla slawo za zaśmiecanie tematu i umieszczanie w co drugim poście off-a

Ps. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę powadzenia szkółki to niech sobie załozy osobny temat i tam uprawia swoją agitację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt.

Jeśli chodzi o TEMAT to proszę moderatorów przynajmniej o bana dla slawo za zaśmiecanie tematu i umieszczanie w co drugim poście off-a

Ps. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę powadzenia szkółki to niech sobie załozy osobny temat i tam uprawia swoją agitację.

Pozdrawiam.

Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt.

Jeśli chodzi o TEMAT to proszę moderatorów przynajmniej o bana dla slawo za zaśmiecanie tematu i umieszczanie w co drugim poście off-a

Ps. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę powadzenia szkółki to niech sobie załozy osobny temat i tam uprawia swoją agitację.

Pozdrawiam.

n

Jeśli chodzi o bana to nie widzę problemu.Zastanawia mnie ilu z was znało linki które wam wkleiłem.A bez tej wiedzy nie da się obiektywnie wyrobić sobie opinii na temat tego co sie dzieje z rozpoczęciem sezonu na Jasnej Górze.Zlot stał się przedmiotem walki politycznej to widać gołym okiem.

Ale zostaje jeszcze wymiar czysto ludzki.Załóżmy że robicie interesy ze wspólnikiem. Rozkręciliście interes i zaprosiliście wspólnika do interesu. Po pewnym czasie wspólnik przejmuje interes i każe wam spływać. Czy to jest w porządku ?Bo jeśli tak to poproszę o bana.

Nie dało się zorganizować swojego zlotu w innym terminie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to nie chciało mi się brnąć przez 8 stron i doczytałem tylko do postu wojtek1986, gdzie opisał temat zlotu.

Całkowicie sięz tym zgadzam..

jak dla mnie Rajd Katyński, to najbardziej polotyczny zlot, a częstochowa to chęć przypodobania się kościołowi.

90% moich znajomych ( w tym ja) jeździliśmy na JG, bo po prostu było ciekawie, mnóstwo znajomych i była niezła atmosfera (miasta opanowanego przez 2Oo). To, że Węgrzynowi nie spodobało się że Prezydent Częstochowy chce przy okazji na tym zbić trochę kasy, to chyba jego zmartiwnie, ale wg mnie powinien spróbować "dogadać się" z władzami miasta.

Chcąc przenieść miejsce zlotu, do którego przyzwyczaiło się 30 tys motocyklistów w miejsce oddalone o 400 km z powodu własnego widzimisie, to już przesada.

I tak ludzie przyjadą na JG i tak... JEdni żeby się pomodlić, a inni żeby po prostu tam być.

Tyle w temacie, ja się wybieram, moi znajomi też i do zobaczenia gdzieś w korkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie! mamy konkretny plan Ogólnopolskich Dni Motocyklowych. Wszystko prezentuje się bardzo ciekawie i nie ma szans aby coś sie nie powiodło :) Niewątpliwie interesująco również brzmi Park Miniatur! Będzie co robić panowie podczas najbliższego weekendu:) Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.