Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeniesienie zlotu z Jasnej Góry


Rekomendowane odpowiedzi

Oni niewiele mają w temacie do powiedzenia, więc łatwo krytykanctwo przychodzi. Pod szyldem - "każdemu wolno się wypowiadać" paplaja bzdury, bo to ICH opinia.

Zderzyłem się już tu na forum w ramach pseudodyskusji, więc tylko ostrzegam Cię model - daj se luz, jedź gdzie chcesz, ale się nie afiszuj. Tylko se krew zagotujesz.

By the way, też będę z żoną na Jasnej Górze:))

pozdr

Oni niewiele mają w temacie do powiedzenia, więc łatwo krytykanctwo przychodzi. Pod szyldem - "każdemu wolno się wypowiadać" paplaja bzdury, bo to ICH opinia.

Zderzyłem się już tu na forum w ramach pseudodyskusji, więc tylko ostrzegam Cię model - daj se luz, jedź gdzie chcesz, ale się nie afiszuj. Tylko se krew zagotujesz.

By the way, też będę z żoną na Jasnej Górze:))

pozdr

Model sensownie gada.Ostatnio robi się moda na różne dewiacje. Facet ma zdrowe podejście do tematu . A to czy się komuś narazi czy nie powinien mieć w dupie.Narzuca się nam poglądy krzykliwej mniejszości i trzeba temu dawać odpór milczenie tylko ich bardziej rozzuchwala.A dla wszystkich zjebów uważających że Anna Grodzka. to normalność i wyraz europejskości ich poglądów mam zagadkę...

Jeśli obetniesz sobie jaja i wyskoczysz na ulice udając psa,wyjąc i szczekając to gdzie odwiezie cie straż miejska .Do schroniska ? Czy do psychiatryka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto bierze udział w zlocie nie wiedząc kto jest jego organizatorem rzeczywiście mogą być za trudne.Dlatego TVN potrzebuje trzech ,,niezależnych '' profesorów po programie aby wytłumaczyć wam co własnie widzieliście i co macie o tym myśleć.

Polecam ciekawa lekturę.

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=18060

http://czerwonykiel.blogspot.com/search/label/CZERWONE%20DYNASTIE

Odpowiedz na pytanie dlaczego pożyteczni idioci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo dałem radę obejrzeć :)

To było niełatwe 69 minut.

Nie jestem widzem tego typu tv ani słuchaczem pokrewnego radia. Tym bardziej obejrzenie tego materiału nie przyszło mi z łatwością.

Uwag miałbym mniej więcej tyle ile minut trwał ten program. To typowe przedstawienie sprawy z jednego punktu widzenia. Punktu widzenie wygodnego dla Węgrzyna i osób jemu podobnych.

Zero merytorycznej dyskusji (nie można nazywać czegoś dyskusją jeśli "rozmowę" prowadzi się bez jedenej ze stron).

Ogólnie ciekaw byłem jak temat zostanie przedstawiony.

Wnioski są proste i oczywiste.

Ktoś kto nic nie wiedział na ten temat - niczego się nie dowiedział

Ktoś kto ma odmienne zdanie niż Węgrzyn - nadal będzie miał takie samo (a nawet bardziej się w nim utwierdzi)

Ktoś kto trzyma stronę "obrażonych" - utwierdził się w przekonaniu, że to on ma rację.

Chcąc zaznajomić się z argumentami drugiej strony, odnoszę nieodparte wrażenie stracenia ponad godziny z mego życia.

Noooo dałem radę obejrzeć :)

To było niełatwe 69 minut.

Nie jestem widzem tego typu tv ani słuchaczem pokrewnego radia. Tym bardziej obejrzenie tego materiału nie przyszło mi z łatwością.

Uwag miałbym mniej więcej tyle ile minut trwał ten program. To typowe przedstawienie sprawy z jednego punktu widzenia. Punktu widzenie wygodnego dla Węgrzyna i osób jemu podobnych.

Zero merytorycznej dyskusji (nie można nazywać czegoś dyskusją jeśli "rozmowę" prowadzi się bez jedenej ze stron).

Ogólnie ciekaw byłem jak temat zostanie przedstawiony.

Wnioski są proste i oczywiste.

Ktoś kto nic nie wiedział na ten temat - niczego się nie dowiedział

Ktoś kto ma odmienne zdanie niż Węgrzyn - nadal będzie miał takie samo (a nawet bardziej się w nim utwierdzi)

Ktoś kto trzyma stronę "obrażonych" - utwierdził się w przekonaniu, że to on ma rację.

Chcąc zaznajomić się z argumentami drugiej strony, odnoszę nieodparte wrażenie stracenia ponad godziny z mego życia.

Ty musisz jakiś niepełnosprytny być skoro nie rozumiesz o czym Węgrzyn mówi.

Makowiecki nie śpiewa tylko o patriotyzmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że są tacy pełnosprytni jak Ty (slawo) i tłumaczą innym.

Proszę Cie bez inwektyw.

Ja doskonale rozumiem o czym mówi Węgrzyn. Czy ja gdzieś napisałem, że nie rozumiem jego słów??

Ja tylko wypowiadam się na temat obejrzanego sześćdziesięciodziewięcio minutowego programu będącego niczym innym jak propagandą.

Nie można mówić o sporach i ich rozstrzygać dopuszczając do głosu tylko jedną ze stron. Druga jest traktowana jako ta, która nie ma racji więc po co z nią rozmawiać. To zaprzeczenie rozmowy -> a tytuł programu wskazywałby raczej, że to mają być ROZMOWY niedokończone.

Ps. piosenka easy rider jest częścią tego programu. (może nie oglądałeś - nie wiem po co ja tu wklejasz)

Jeśli szukasz zwady to idź gdzie nidziej.

Pozdrawiam wszystkich, którzy będą w tym roku na Jasnej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film objerzany. Przynajmniej częściowo. Nie jestem fanem TV Trwam, ale trudno się nie zgodzić z argumentami Pana W.

Chciał zrobić zlot o charakterze religijnym i tak to wyglądało przez kilka lat (przynajmniej on tak twierdzi - ja do Czestochowy jezdze od dwoch lat wiec sie nie wypowiadam). A tu ostatnimi czasy, zamiast spotkania gdzie motocykliści mają okazję się razem pomodlić, zrobiła się zwykła komercyjna impreza.

To tak jakbym zaprosił paru znajomych na brydża a oni wjechaliby mi na chatę z 20-tką znajomych i zrobili rozpierduchę - też nie byłbym zachwycony :)

Ktoś może powiedzieć: co za problem, żeby najpierw zrobić mszę, a potem pobawić się na koncercie? Niby racja, ale sami my, motocykliści, udowodniliśmy, że mamy z tym problem. W zeszłym roku stałem sobie grzecznie na mszy, a obok jakiś pół-mózg gazował swoją nową błyszczącą CBR`kę i szczerzył zęby do jakiejś blondyny. A dziś ten sam pół-mózg ma pewnie pretensję, że zlot odwołany. Trochę chyba sami jesteśmy sobie winni.

Panu W. towarzystwo przestało odpowiadać, charakter imprezy się zmienił, nie jest to już to o co chodziło organizatorowi, więc pakuje manatki i jedzie na mazury - dla mnie żaden problem i w ogóle się nie dziwię. Ale trochę szkoda. Może gdyby w środowisku motocyklowym było mniej szpanerów, a więcej ludzi z prawdziwą pasją to udałoby się utrzymać imprezę w takiej formie jak dotychczas. Ale oczywiście za Panem W. tęsknić nie będę, życzę mu szerokości, przyczepności itp. a sam i tak przyjadę do Częstochowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trudno się nie zgodzić z argumentami Pana W.

Chciał zrobić zlot o charakterze religijnym i tak to wyglądało przez kilka lat (przynajmniej on tak twierdzi ...

O i tu jest pies pogrzebany. Pan W chciał zrobić z niedzielnej mszy dla motocyklistów zlot religijny, albo bardziej politreligijny i to mu sie nie udało, a co gorsza pod nosem wyrosła mu świecka konkurencja. Osobiście nie widze w tym nic złego. W końcu i tak znakomita większość uczestników mszy przyjeżdżała do Częstochowy przed mszą i zaraz po niej Częstochowę opuszczała, a dzięki "zlotowi" czy bazarowi mogła by tam dłużej zabawić. Zwłaszcza tych którzy mają dłuższą droge do przejchania na JG.

Tak czy inaczej najważniejsze Otwarcie Sezonu z Mszą będzie na Jasnej Górze, z Panem W albo bez niego, albo nie będzie wcale, bo na pewno nie zostanie przeniesie się w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Tylko w Polsce tak można robić na złość ludzią

To Tylko w Polsce tak można robić na złość ludzią

Oni myślą że na Jasną Górę jezdzili ludzie na kiełbaskę. Mam nadzieje że nie każdy to tak płasko widzi .Dla tych co mają jeszcze coś pod czapką wklejam linka do jednej z nielicznych stron z której można się jeszcze dowiedzieć.Swoją drogą ciekawe ile ludzi z forum zagląda na podobne strony.

http://wpolityce.pl/autorzy/lech-makowiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo pozdrów Ojca Dyrektora, który podobno zaszczyci Was zlot :)

Ja zaczynam sezon motocyklowy po bardzo długiej przerwie i oczywiście jadę na Jasną Górę !!

Ludzi pokroju Pana Węgrzyna oceniam jak Faryzeuszy dzisiejszych czasów. Moim zdaniem są zbyt zapatrzeni w siebie by dostrzec, że starają się niszczyć coś fajnego i cennego. Po przejrzeniu wywiadu oraz zapoznaniu się z wydanymi oświadczeniami wiem jedno ONI wiedzą lepiej co dobre, ONI są lepsi, bardziej patriotyczni, potrafią się lepiej zachować.

Faryzeuszy dzisiejszych czasów nie wzruszają słowa tysięcy motocyklistów, dla których to zachowanie jest niezrozumiałe, ONI wiedzą przecież lepiej.

Nie wzięli pod uwagę tylko jednego, ze motocykliści to ludzie myślący :)

Być może dobrze się stało, że Oni – lepsi zaszyją się gdzieś tam w Gietrz coś tam a tysiące zwykłych motocyklistów jak zawsze rozpocznie sezon na Jasnej Górze !! Lewa w górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo pozdrów Ojca Dyrektora, który podobno zaszczyci Was zlot :)

Ja zaczynam sezon motocyklowy po bardzo długiej przerwie i oczywiście jadę na Jasną Górę !!

Ludzi pokroju Pana Węgrzyna oceniam jak Faryzeuszy dzisiejszych czasów. Moim zdaniem są zbyt zapatrzeni w siebie by dostrzec, że starają się niszczyć coś fajnego i cennego. Po przejrzeniu wywiadu oraz zapoznaniu się z wydanymi oświadczeniami wiem jedno ONI wiedzą lepiej co dobre, ONI są lepsi, bardziej patriotyczni, potrafią się lepiej zachować.

Faryzeuszy dzisiejszych czasów nie wzruszają słowa tysięcy motocyklistów, dla których to zachowanie jest niezrozumiałe, ONI wiedzą przecież lepiej.

Nie wzięli pod uwagę tylko jednego, ze motocykliści to ludzie myślący :)

Być może dobrze się stało, że Oni – lepsi zaszyją się gdzieś tam w Gietrz coś tam a tysiące zwykłych motocyklistów jak zawsze rozpocznie sezon na Jasnej Górze !! Lewa w górę :)

Myslę że po prostu nie wytrzymujesz porównania z Węgrzynem.przecież nawet go nie znasz nie rozumiem co masz do tego człowieka.Założę się że nawet nie wiedziałeś że to on jest komandorem rajdu. Za co w ogóle krytykujecie Węgrzyna ?Czy in wam coś narzuca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozgorzała gorąca dyskusja na temat czy pojechać na Jasną górę, czy nie i dlaczego.

Czy zawsze tak było, że brany był pod uwagę aspekt polityczny?

Każdy sam musi podjąć decyzję czy potrzebuje tak być. Aspekt duchowy.

Wybieram się pierwszy raz. Chcę pomodlić się z Wami o bezpieczny sezon, żebysmy mogli tam być Wszyscy w kolejnych latach, chcę oddać "pokłon" tym których z Nami nie będzie.

Na pewno bedę 15/04

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zrobili Węgrzynowi świństwo i to jest własnie przejaw walki politycznej.Ewidentnie chcieli rozbić zlot i widać gołym okiem że to się już udało .

http://niezalezna.pl/26328-prowokacja-w-pielgrzymke-motocyklistow

No cóż ja się chętnie policzę z tymi którzy są z Węgrzynem.Bo mnie to po prostu nie przeszkadza. Ciekawe czy ktoś wie tak naprawdę co to jest Rajd Katyński kiedy powstał i dlaczego został zorganizowany.Pewnie 90% kojarzy go z katastrofa smoleńska...Z forum Africa Twin pojechało kilku chłopaków do Iranu szlakiem gen Andersa.Polecam relację z tej wyprawy. świetnie napisana relacja i w końcu jazda nie dla samej bolącej dupy...W tym roku podobno jakieś islamska organizacja zdewastowała cmentarz który chyba odwiedzili. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.