Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przeniesienie zlotu z Jasnej Góry


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taką informację na Ścigaczu.pl

W dniach 14-15 kwietnia 2012 r. w Częstochowie,

przy okazji otwarcia sezonu motocyklowego na Jasnej Górze odbędą się

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe Custom Bike Works http://www.c-b-w.pl/

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka krwi dla dzieci, w ramach Ogólnopolskiej Akcji MOTOSERCE

W programie koncerty zespołów rockowych, pokazy motocyklowe, sztuczne ognie i inne atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi natomiast o argument, że motocykliści, którzy nie mogli się zmieścić na błoniach stali na III Alei NMP jest ona bezzasadna, ponieważ kto był na zeszłorocznym Zlocie dobrze wie, że problemu z tym nie było. Kto naprawdę chciał ten na błonie dotarł. Patrząc również na mapę i analizując usytuowanie błoń i ich położenie względem III Alei NMP, można wywnioskować, że osoby które rzekomo się nie zmieściły na błoniach, stojąc właśnie na tejże Alei byłyby w takiej odległości, że nie mogły uczestniczyć we mszy świętej, tym bardziej, że oddziela ją od opactwa Park 3 Maja i ul. Staszica. Nasuwa się więc pytanie, czy osoby te chciały uczestniczyć we mszy, która jest główną częścią Zlotu. Sugestie, że stragany i ustawiona scena będą przeszkadzały w zlocie jest bezzasadna, zwłaszcza, że dookoła opactwa jest pełno parkingów i miejsc gdzie można stanąć. Co więcej na wprost Jasnej Góry dochodząca do Błoń jest Aleja Henryka Sienkiewicza, która jest deptakiem oddzielającym Błonie od III Alei NMP.

Z tym fragmentem nie bardzo mogę się zgodzić.

Każdy wie że na III Alei NMP zawsze na zlocie stoją motocykle. Z różnych podejrzewam powodów. Jedni pewnie liczą że szybciej się wydostaną spod klasztoru, inni po prostu na błonia się nie zmieścili itd, itd...

Ja i moi znajomi zawsze tam stawialiśmy motocykle, a wbrew temu co napisałeś uczestniczyliśmy we mszy, bo szliśmy grzecznie do przodu, a motory stały tam gdzie miały miejsce.

Co do Alei Sienkiewicza to szanowny kolego tam też zawsze stoją motocykle, przynajmniej z tego co pamiętam w zeszłym roku stały na 100proc.

Więc można stwierdzić że może być trochę problem, tym bardziej że część błoni podobno jest w jakimś remoncie, prawda ?

Ale i tak się wybieramy do Częstochowy ekipą także luuuz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro organizatorem jest Stowarzyszenie Rajd Katyński - to o czym mieli mówić, o fiordach w Norwegii? Każdy wie gdzie i po co jedzie na Jasną Górę. Chyba, że jest idiotą i potem sie dziwi, że jest w sanktuarium i słucha kazania. Ja jeżdże po to by sie pomodlić do mojego Boga o szczęśliwe powroty do domu - moje i mojego syna. W tym roku tez jadę na Jasną Górę bez wzgledu, czy jest tam Zlot Gwieździsty, czy nie. Jest tyle imprez na rozpoczecie sezonu, ze każdy znajdzie cos dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie sobie z kim się zadaje i jak ma oklejone moto to wszystko stanie się jasne z kim sympatyzuje Pan Prezes. Może to i dobrze że ich nie będzie bo może nie będzie polityki. Ach oby...

http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,6981356,Motocyklowy_Rajd_Katynski.html

Swoją drogą zajebiste zdjęcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal czarnym dupę ściska bo im jedną budkę z hot dogami inne zastąpią.to są medaliki znane na całą polskę. i nie obcy temat że chcą hapać ile wlezie !

Żałosne. Jestem za prezydentem i w ...upie to mam pojadę i kupie sobie na straganie handlowym hamburgera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko będzie - lokalne dziewczyny, browary i inne moto towary ;]]

haha szłu nie ma :D

Amin z tego co mi wiadomo to i z tego co zrozumiałam czytając te wszystkie artykuły Prezydent czewy nic nie odwoływał to po prostu organizatorzy rzucili tak zwanego "focha i tupnęli nóżką" bo coś poszło nie po ich myśli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.