Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bezpieczny motocyklista w moim mieście


Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku rozklejałem w stacjach wulkanizacji, dobrze znane Wam plakaty.

Jednak w tym roku udało się podłapać sponsora i zaplanowałem akcję na najkorzystniej ulokowanych telebimach w moim mieście. Akcja rozpocznie się symbolicznie w pierwszy dzień wiosny i potrwa 2 tygodnie do 4 kwietnia.

Emitowany będzie 15 sekundowy spot poruszający temat powracających na drogi po zimowej przerwie motocyklistów,i konieczności zachowania szczególnej ostrożności.

Temat ten pisze żeby zaproponować Wam ten rodzaj promocji akcji, ale również poznać Wasze pomysły na to co jeszcze mogę zawrzeć w spocie.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Można by coś w takich spotach - na przyszłość- umieścić o wymianie opon ( że np. po zimie opony w spocie byłyby przetarte, nie wymienione na nowe doprowadziłyby do wypadku); albo pokazać jakiegoś motocyklistę, który bez kasku w dżinsach jedzie na swój ślub a tu wypadek.., bo nie miał przeglądu technicznego (które teraz kosztują w Hondzie 50zł, a w yamaha 1zł jak się używany na nowy wymienia, bmw nie wiem.. jeszcze), a takie rzeczy są istotne. mam nadzieję, ze pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd XD?

Nie bądzcie śmieszni, żeby przejść przegląd wystarczy podejść do kasy. Jest taka konkurencja że każdy przechodzi a oni nawet podziękują jak bez hamulców przyjedziesz...

Co może pomóc? hmmm nic, nauczenie polaków tolerancji i wybicie z głowy że każdy z osobna jest królem świata i jego pępkiem, a to jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

hmm.. nie wiem czy to się przyda, ale mnie strasznie denerwuje jak ludzie mają źle ustawione spryskiwacze w swoich samochodach. Czekając na światłach motocyklista przeważnie otwiera sobie szybę... ogląda krajobraz.. a tu nagle płyn do oczu z poprzedzającego go auta. Na szybę osoby wykonującej intensywne spryskiwanie coś kapnie ale większość przelatuje przez całe auto :/ .... albo na wizjer kasku podczas jazdy ... Ma to duży wpływ na bezpieczeństwo, gdyż zamiast skupić się na drodze rozmazujemy wszystko, a przez te kilka sekund może się zmienić dużo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

hmm.. nie wiem czy to się przyda, ale mnie strasznie denerwuje jak ludzie mają źle ustawione spryskiwacze w swoich samochodach. Czekając na światłach motocyklista przeważnie otwiera sobie szybę... ogląda krajobraz.. a tu nagle płyn do oczu z poprzedzającego go auta. Na szybę osoby wykonującej intensywne spryskiwanie coś kapnie ale większość przelatuje przez całe auto :/ .... albo na wizjer kasku podczas jazdy ... Ma to duży wpływ na bezpieczeństwo, gdyż zamiast skupić się na drodze rozmazujemy wszystko, a przez te kilka sekund może się zmienić dużo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawność techniczna motocykla to ważna sprawa ale mi się wydaje, że w takim spocie oraz plakatach trzeba dać ludziom do myślenia.........największe problemy to brak patrzenia w lusterka, zbyt szybka prędkość motocykla zbliżającego się do samochodu co częso kończy się zepchnięciem z drogi, zła ocenia szybkości zbliżajacego się motocykla co powoduje zajechanie drogi wyjeżdżając z podporządkowanej, zła technika pokonywania zakrętów, wyprzedzanie na nich, brawura w jeździe po przerwie oraz na jeszcze upiaszczonej i pokrytej warstwą zaschniętej soli drodze.............i jeszcze wiele innych ........... 

 

Teraz propozycja przyłaczenia się do imprezy z Twoją akcją........na początku kwietnia Dawcy Uśmiechu będą robili otwarcie sezonu i swoją impreże "Bezpieczna Droga..........." akurat wstrzelasz się tematycznie.........może połączymy siły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.