Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pies na motorze


xZakonnicaxP

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty chcesz xZakonnicaxP, popatrz się na filmik przecież to widać, że to jakaś pipidówa, a nie miasto. Ostatnio jak jechałam w Lędzinach i Wiśle Wielkiej to psy normalnie ganiają po drodze jak na filmiku. A co usłyszałam od właścicielki psa w Lędzinach "niech sobie pogania piesek", a jak prosiłam żeby uwiązała go do budy to powiedziała żeby go położyć na ziem, a ten pies jak debil zaczął za mną iść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to nie jest psa wina, że biega po ulicy tylko opiekuna. Ogarnij się Malina bo piszesz tak nieskładnie, że nie potrafię zrozumieć o co Ci chodzi. Debil zaczał za Tobą iść ? Skąd wiesz, że był debilem ? Debilami to są ludzie, którzy biorą psy a potem je wypuszczają bo się znudziły. Pies co najwyżej może iść za Tobą bo poczuł, że się nim interesujesz. Nie ma psów debili są tylko debile właściciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak jechałam w Lędzinach i Wiśle Wielkiej to psy normalnie ganiają po drodze jak na filmiku. A co usłyszałam od właścicielki psa w Lędzinach "niech sobie pogania piesek", a jak prosiłam żeby uwiązała go do budy to powiedziała żeby go położyć na ziem, a ten pies jak debil zaczął za mną iść :/

Hehe, tu u mnie jest duuużo takich psów, które przyczepiają sie do ludzi xP Strasznie wkurzające :angry:

Bez smyczy, bez kagańca, po ulicy..i bez opiekuna ;)

No tak... Ale powinno się dbać o zwierzaka xP Spać z nim i wgl :P Pokazać mu po prostu, że jest kochany :wub:

Zakonnico co Cie tak zbulwersowało?

Malinka, a Ty o czym rozmawiasz?

Mnie ? Hm... Nwm. Chyba zachowanie niektórych ludzi xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pies to debil.

A ja się za takowego nie uważam.

Obrażasz mnie?

Nie znam Cię, więc się nie wypowiem. Wiem jednak, że jeśli z psem coś jest nie tak to wina leży w dużej mierze po stronie właściciela.

Co ty chcesz xZakonnicaxP, popatrz się na filmik przecież to widać, że to jakaś pipidówa, a nie miasto. Ostatnio jak jechałam w Lędzinach i Wiśle Wielkiej to psy normalnie ganiają po drodze jak na filmiku. A co usłyszałam od właścicielki psa w Lędzinach "niech sobie pogania piesek", a jak prosiłam żeby uwiązała go do budy to powiedziała żeby go położyć na ziem, a ten pies jak debil zaczął za mną iść :/

Położyć psa na ziem? Debil zaczął za Tobą iść ? no i co w tym takiego strasznego? Za mną też chodzą i nawet czasami szczekają ale rozumiem to, bo inaczej nie potrafią, bo są tak nauczone przez ludzi, bo bronią terytorium, bo się boją. Zachowania psów są spowodowane również ich naturą czyli cechami, które przejęły po skrzyzowaniu ich. Dlatego też jedne sa świetnymi tropicielami i aporterami a drugie nadają się do obrony ze względu na wrodzony terytorializm. To ma swoje wady i zalety ponieważ np mój pies jako tropiciel chodzi ciągle z nosem w ziemi i czasami trudno go odciągnąć od zapaszków w trawie, co bywa frustrujące. Każdemu kto uważa, że psy to debile polecam przeczytanie jakiejś książki lub obejrzenie programu "Zaklinacz psów"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badman wiesz co dla mnie było straszne, że ta właścicielka miała totalnie w czterech literach swojego psa. Co to za pies co łazi za każdym obcym i przymila się (zaznaczam że to nie był szczeniak tylko dorosły pies). Też mam psy i inne zwierzęta bo mieszkam na gospodarstwie. Tamtego nawet jakbym chciała tobym nawet nie wzięła, bo już za dużo tego mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu na zlocie Złota Kaczka w Toszku ( ci co byli , z pewnością go widzieli ) był taki piesio wraz ze swoim Panem,który widać śmiga z nim na moto. Coś niesamowitego i chyba nic złego w tym, skoro pies lubi i potrafi :-)

Zdjęcie nie sa mojego autorstwa (wyszukane w necie ) wiecej na stronie http://www.zlotzlotejkaczki.pl/zlot-zlotej-kaczki/zdjecia/galeria/2-zlot

chomikimageaspxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.