Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

14.04.2012 SILESIAN RUN TYCHY


Rekomendowane odpowiedzi

post-193590-0-80232100-1330708816_thumb.ZAPRASZAMY 14 KWIETNIA 2012 r. NA ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO SILESIAN RUN 2012 TYCHY NA PLAC "POD ŻYRAFĄ" !!!

START GODZ.13:00 PARADA ULICAMI MIASTA,PRZEJAZD NA STARY BROWAR OBYWATELSKI W TYCHACH ..A TAM PYSZNOŚCI Z GRILLA..ZIMNE PIWKO..I MOTO-KLIMAT!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motocykliści w walce przeciw białaczce

Podczas Silesian Run 2012 odbędzie sie

DZIEŃ DAWCY

-będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego.

Rejestracja potencjalnych dawców szpiku dedykowany jest wszystkim pacjentom oczekującym na znalezienie "bliźniaka genetycznego", który da im szanse na życie.

W Polsce, co godzinę, stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka.

Co drugi chory zakwalifikowany do przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego, tego dawcy nie znajduje. Im więcej zarejestrowanych potencjalnych dawców tym większe szanse na życie dla osób chorych na białaczkę i inne choroby układu krwiotwórczego.

Dlatego Fundacja DKMS Polska wraz z Hells Angels MC Tychy przeprowdza podczas tegorocznego SILESIAN RUN ,na terenie Browaru Obywatelskiego Rejestrację Potencjalnych Dawców Szpiku podczas której zdrowe osoby mogą dokonać rejestracji i tym samym powiększyć bazę potencjalnych dawców.

Podczas naszej akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. WIĘCEJ INFORMACJI

http://www.dkms.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy ppojechac.

bylem w ubieglym roku i nie podobalo mi sie potraktowanie przez organizatorow gosci ktorzy do tychow zawitali z przyjemnoscia.

wydaje mi sie ze motocyklisci to jedna rodzina i nie powinno sie gosci rozstawiac po katach.

jednakze to tylko moje skromne zdanie wiec prosze nie traktowac mojego postu powaznie.

pozdrawiam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.