Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CZARNOGORA 2012


MarcinGSF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wybieram sie w polowie czerwca do Czarnogory. Chciałbym jechac wzdluz chorwackiego wybrzerza z zahaczeniem o Bośnię (Mostar). Dużo jeżdżenia i zwiedzania, dobre zarcie i picie. Noclegi pod namiotem.10 do 14 dni. Jestem przeciwnikiem zapier##ania, a zatem osobiście planuję podróż bez wariactw, spokojnym tempem. Jade na bandicie 600.

Bylby ktos zainteresowany????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybieram sie w polowie czerwca do Czarnogory. Chciałbym jechac wzdluz chorwackiego wybrzerza z zahaczeniem o Bośnię (Mostar). Dużo jeżdżenia i zwiedzania, dobre zarcie i picie. Noclegi pod namiotem.10 do 14 dni. Jestem przeciwnikiem zapier##ania, a zatem osobiście planuję podróż bez wariactw, spokojnym tempem. Jade na bandicie 600.

Bylby ktos zainteresowany????

Cześć,

A jakie prędkości przelotowe? Do 100, czy powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadrańską powyżej 100 :wacko: to nic nie zobaczysz, a cała frajda na tamtej trasce to winkle i ... widoki. Uwaga, jak popada to nawet 30 będzie za szybko a z naprzeciwka ktoś może ścinać - lubią!

Jak chcesz szybciej, to zostań na autobanie, kończy się za Makarską.

Za Rijeką w stronę Istri jest miejscowość Icici i Camping - super. Czysto, do "plaży - skał" minutka a miejscowość bajerek. Za Rijeką przed Opatiją był camp przy samej drodze ale ludzisków pełno i syf a ten w Icici kilka kilosów dalej ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, campy są za Dubrownikiem a przed granicą z Czarnogórą. W samej Czarnogórze nocowałem w Herceg Novi i na dwóch mieliśmy apartament (full wypas nówka) za 35 EURO. Knajpki - ceny przystępne a miejscowość ... taka CRO poplątana z późnym Gierkiem - ogólnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem we wrześniu więc pusto było. Sami serbowie. Drogi o.k. choć pewnie śliskie (jechałem wolno - chopper) i niestety byłem tam za krótko. Nie doleciałem do Budvy i Albanii :( kompana mi połamało w plecach i trza było odwrót szybciej zrobić.

Czekam na Waszą relacje!

Uwaga na jedzenie, coś co wygląda na ciasto, smakuje jak babka posmarowana kozim mlekiem z solą :wacko: a tak pięknie za ladą wyglądało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dobre ubezpieczenie kosztów leczenia w razie wypadku. Kilka lat temu zaliczyłem pobyt w tamtejszym szpitalu i nie było wesoło :)

W razie czego to polecam szpital w mieście Bar:

Opšta bolnica Bar

www.bolnicabar.me

Fajne widoki i bardzo smaczne jedzenie szpitalne :)

Szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz w Mostarze to polecam motel http://www.mdmostar.com/en/ - blisko centrum, tanio i maszynki można zostawić w garażu. No i w pobliżu są przepiękne wodospady Kravica, warto zobaczyć :)

dzieki Alicjo. Na stronie tego hotelu niestety niezamiescili cennika. Mozesz napisac ile placilas i kiedy tam bylas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam 2 lata temu - lipiec 2010. Nie pamiętam dokładnie ile płaciliśmy za nocleg, rezerwowaliśmy wcześniej na stronie booking.com. Był to jeden z tańszych noclegów,jakie wtedy mieliśmy, napewno nie więcej niż 50 euro za apartament małżeński ze śniadaniem, pokój z klimatyzacją i łazienką no i ten garaż nam udostępnili :)

Też się wybieramy w tym roku na Czarnogórę, ale na początku sierpnia dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam 2 lata temu - lipiec 2010. Nie pamiętam dokładnie ile płaciliśmy za nocleg, rezerwowaliśmy wcześniej na stronie booking.com. Był to jeden z tańszych noclegów,jakie wtedy mieliśmy, napewno nie więcej niż 50 euro za apartament małżeński ze śniadaniem, pokój z klimatyzacją i łazienką no i ten garaż nam udostępnili :)

Też się wybieramy w tym roku na Czarnogórę, ale na początku sierpnia dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.