Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24 marca Bura Suka, Jastrzębie-Zdrój godz. 14.00


Rekomendowane odpowiedzi

Echhh byłem w 100% pewny, że się pojawię, a tu.. dup i gleba.. rozdupcyłem się w zeszłą sobote, w Zabrzu.. A myślałem, że jestem tym który ma głowę na karku i jeździ bezpiecznie..chwila nie uwagi plus głupota i gleba gotowa, na szczęście jestem już w całości w domu, tylko widok hornetki łzy mi z oczu wyciska.. Mam nadzieje, że rama itp. będą w porządku to może jeszcze coś w tym sezonie polatam..

Tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam dobrej zabawy. ;)

Przy okazji chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy zatrzymali się by udzielić mi pomocy, a szczególnie Invaders MC Poland za zorganizowanie w 5 min. busa i przewiezienie sprzęta pod sam dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh byłem w 100% pewny, że się pojawię, a tu.. dup i gleba.. rozdupcyłem się w zeszłą sobote, w Zabrzu.. A myślałem, że jestem tym który ma głowę na karku i jeździ bezpiecznie..chwila nie uwagi plus głupota i gleba gotowa, na szczęście jestem już w całości w domu, tylko widok hornetki łzy mi z oczu wyciska.. Mam nadzieje, że rama itp. będą w porządku to może jeszcze coś w tym sezonie polatam..

Tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam dobrej zabawy. ;)

Przy okazji chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy zatrzymali się by udzielić mi pomocy, a szczególnie Invaders MC Poland za zorganizowanie w 5 min. busa i przewiezienie sprzęta pod sam dom.

Mam nadzieję że szybko sprowadzisz swoją piękność do stanu idealnego. W końcu mieliśmy pośmigać trochę po Zabrzu :/

A przede wszystkim wybrać się na wymieniony w temacie zlot. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERWIS9 Ty to masz wyczucie taktu. Skąd ty jesteś?

Ja mieszkam a Żorach ale jestem z mazowieckiego a dlaczego pytasz?

janek nie pytaj sie go o takie rzeczy - to typowy bohater przy klawiaturze , jak pisze te swoje poje...ne wywody to zamyka drzwi w domu od środka bo strach mu nie pozwala bezpiecznie siedziec przy kompie a kobiet to on chyba nie lubi , motocykla podejrzewam też nie ma chociaż na parady wiem ze jezdzi - najwiekszą na jakiej był to parada miłosci...

Wiesz Magnum Ty to maz teorie spiskowe jesteś pewniee starym UB..ekiem

Przez takie głupie komentarze , jak w stronę Malinki ( Olej to Agnieszka ) , już niejedna dziewczyna popadła w poważną chorobę ...

Temat jest o imprezie i tego się trzymać !!!

Syki pogoda mam nadzieję zamówiona :)

Syla jaki komentarz???? ja palę dore źioło a Ty?

Chopie najpierw zobacz mnie w realu potem komentuj :P a tak poza tym zmieniłam się odrobine od zeszłego sezonu o kilkanaście kilogramów :P

I to Malinka widziałem Cię w realu :( no koment ( i szanuj to )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym był ubekiem to dawno bym cie znalazł w twoim własnym domu , oni mieli na to sposoby , a wtedy ze strachu zjadł bys ta klawiature , twardy dysk i stolik pod komputer , a krzesełko włozyłbym ci wiesz gdzie , i zakleił tasmą (bez tasmy by zaraz z powrotem wypadło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to Malinka widziałem Cię w realu :( no koment ( i szanuj to )

To powiedz mi to prosto w twarz, a nie klep w klawiature.

Szczerze mówiąc żal mi Cię człowieku, że oceniasz po opakowaniu. Gratulacje i oby tak dalej a daleko zajdziesz w swoim życiu.

A może zrobimy konkurs rozbierania na czas Serwisa jak jest taki piekny i młody :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacik szybkiego powrotu do zdrowia,zarówno Twojego,jak i Twojej pszczółki.

Dzięki, ja już powoli dochodze, a pszczółką postaram się zająć zaraz na początku przyszłego tygodnia, zanim jeszcze L4 mi sie skończy bo później z czasem może być krucho xp Oby rama i silnik było ok..

Wojtask: Myśle, że jeszcze w tym sezonie damy rade polatać :)

A co do Imprezy to napierd***jcie fotki bo chciałbym zobaczyć co tam sie działo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym był ubekiem to dawno bym cie znalazł w twoim własnym domu , oni mieli na to sposoby , a wtedy ze strachu zjadł bys ta klawiature , twardy dysk i stolik pod komputer , a krzesełko włozyłbym ci wiesz gdzie , i zakleił tasmą (bez tasmy by zaraz z powrotem wypadło )

Magnum takich Leszczy jak Ty to zjadam na śniadanie........... inteligencie...bbuhabuha...cieciu.....

To powiedz mi to prosto w twarz, a nie klep w klawiature.

Szczerze mówiąc żal mi Cię człowieku, że oceniasz po opakowaniu. Gratulacje i oby tak dalej a daleko zajdziesz w swoim życiu.

A może zrobimy konkurs rozbierania na czas Serwisa jak jest taki piekny i młody :angry:

A wiesz że Ci to powiem jak Cię spotkam...bo ...........a w życiu idę i idęi to już daleko zadeptałem .......Licz sie z tym że jesteś osobą bubliczną .....

Malina, nie będziemy rozbierać serwisa bo jako cep jest zbyt prosty w konstrukcji !!

Cep to Cię robił ....

a tak szczerze to napędzam tu posty w tym temacie Ciule :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie doczytali z plakatu przypominam, że o 14.00 zbieramy się pod McDonald's, parę minut po jedziemy przez miasto aby dotrzeć do miejsca egzekucji Burej Suki. Przypominam, że przez miasto jedziemy zgodnie z przepisami. Ok. godz. 15.00 w parku zdrojowym(parę metrów od miejsca kaźni burej) przewidziana jest impreza z koncertami i konkursami motocyklowymi. Ok 18.00 rozjeżdżamy się do domków:) Myślę, że nagrody będą atrakcyjne dla Was.

Jeśli ktoś ma pytania proszę o kontakt na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś w Żorach się spotyka przed burą, z chęcią bym się dołączył, to razem pod mcD w Jastrzębiu można by było podjechać. czekam na info, pozdrawiam i do zobaczenia.

A czym śmigasz? może z dwoma znajomymi pojedziemy do Jastrzębia topić burą więc możesz się zabrać z nami ....jutro napisze czy jedziemy pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.