Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24 marca Bura Suka, Jastrzębie-Zdrój godz. 14.00


Rekomendowane odpowiedzi

Panie DRAGI akurat TAM BYŁEM!!!!!!!!!!! I WIDZIAŁEM !!!!!!!!!!! i nie PIERDOL MI TU ........Jak tam nie BYŁEŚ!!!!!!!! i nie widziałeś!!!!! tylko słyszałeś\!!!!!!! Panie DRAGI!!!!

i czytałem to co wczoraj było Tu napisane STOP PRZEMOCY i to wszytko PRAWDA A WY TU WALICIE ŚCIEMĘ

I POSTY WYKASOWANE I CAŁY WĄTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wykasowane. Ja wykasowałem ponieważ uważam, że w takie sprawy powinno się załatwiać w gronie prywatnym niezależnie od tego, kto był winny i kto zaczął. Nie jesteśmy tu od tego, aby to osądzać ale po to, aby się dobrze bawić. Proponuję więc powrócić do tematu o suce marzannie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie SERWIS9

Dlaczego się Pan tak irytujesz, krzyczysz i klniesz pod moim adresem - czyżby tylko dlatego że moja opinia nie jest zgodna z Twoją???.

Chyba mam prawo do wyrażenia własnej opinii przechodząc na bajzlu koło omawainego zajścia.

Nadmieniam że nie należe do żadnej grupy motocyklowej więc wydaje mi się że moja opinia jest neutralna.

Skoro ostrzejsza wymiana zdań między dwoma kogutami dla Ciebie to lanie po gębach to weź se lepiej zmień okulary lub soczewki.

Nie ma sensu dalej tego ciągnąć, lepiej zastosować się do w/w rad zarówno moderatora jak i Twojej Własnej z podpisu i wrócić do wątku głównego ninijeszego tematu.

LwG i mniej sztucznych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janek nie pytaj sie go o takie rzeczy - to typowy bohater przy klawiaturze , jak pisze te swoje poje...ne wywody to zamyka drzwi w domu od środka bo strach mu nie pozwala bezpiecznie siedziec przy kompie a kobiet to on chyba nie lubi , motocykla podejrzewam też nie ma chociaż na parady wiem ze jezdzi - najwiekszą na jakiej był to parada miłosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.