Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

15 Kwiecień 2012, Jasna Góra! a co później?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie,

15 Kwietnia w Częstochowie po mszy świętej na Jasnej Górze, chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Parku Miniatur Złota Góra znajdującego się 3 kilometry od Szczytu Jasnogórskiego. Chcielibyśmy abyście mogli do nas przyjechać i miło spędzić swój czas. Cały teren parku znajduje się w byłym kamieniołomie wapiennym (16ha), co sprawia że ogromna ściana wapienna o wysokości 25m oraz mnóstwo zieleni w około zapiera dech w piersiach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. podróż po całej Europie z przewodnikami Parku Miniatur, pyszne jedzenie oraz potrawy, napoje zimne oraz ciepłe, ognisko, muzyka oraz wiele innych atrakcji.

Wypowiadajcie się na temat i sugerujcie co więcej Wam potrzeba abyście mogli do nas z przyjemnością przyjechać na swoich motocyklach.

www.zlotagora.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do rozpoczęcia sezonu na JG,to mnie tam nie zobaczą i wielu innych.Taki POPis dali,że hej główny temat polityka a w zlocie nie o to chodzi.Jak kolega pomieści dużo motorów,to czemu nie u niego zrobić :) ,księdza też można załatwić,ale jakiegoś normalnego

Bezpiecznego Sezonu 2012 dla Wszystkich i do Miłego

Pozdrawiam

Zen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem OCB z zeszłorocznym rozpoczęciem na JG ponieważ nie byłem, a z tego co mi się nasuwa po przeczytaniu kilku postów to to, że ludziom nie spodobało się coś w kazaniu ?

Nawet jeśli dobrze zrozumiałem, to ja i tak wybiorę się w tym roku ponieważ nie chcę jechać tam dla kazania, itp. bo ogólnie, to kościół raczej dużym łukiem omijam ale choćby po to żeby najzwyczajniej w świecie zaliczyć sobie jakiś pierwszy dłuższy wypad w sezonie i poznać nowych ludzi xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o odpowiedź na posta Bacika tylko jeszcze nie wiedziałem jak to zrobić do końca hehe wkońcu świezak na forum

Nie do końca wiem OCB z zeszłorocznym rozpoczęciem na JG ponieważ nie byłem, a z tego co mi się nasuwa po przeczytaniu kilku postów to to, że ludziom nie spodobało się coś w kazaniu ?

Nawet jeśli dobrze zrozumiałem, to ja i tak wybiorę się w tym roku ponieważ nie chcę jechać tam dla kazania, itp. bo ogólnie, to kościół raczej dużym łukiem omijam ale choćby po to żeby najzwyczajniej w świecie zaliczyć sobie jakiś pierwszy dłuższy wypad w sezonie i poznać nowych ludzi xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o odpowiedź na posta Bacika tylko jeszcze nie wiedziałem jak to zrobić do końca hehe wkońcu świezak na forum

Pod postem masz coś takiego jak 'Cytuj' klikasz to, następnie w prawym dolnym rogu pojawi się 'odpowiedz na...', klikasz i efekt j/w, nie musisz używać 'kopiuj, wklej' ;)

Sorry za oftopa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod postem masz coś takiego jak 'Cytuj' klikasz to, następnie w prawym dolnym rogu pojawi się 'odpowiedz na...', klikasz i efekt j/w, nie musisz używać 'kopiuj, wklej' ;)

Sorry za oftopa ;)

robiłem tak tylko jakiś błąd mi wyskakiwał ale dzięki za pomoc pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do rozpoczęcia sezonu na JG,to mnie tam nie zobaczą i wielu innych.Taki POPis dali,że hej główny temat polityka a w zlocie nie o to chodzi.Jak kolega pomieści dużo motorów,to czemu nie u niego zrobić :) ,księdza też można załatwić,ale jakiegoś normalnego

Bezpiecznego Sezonu 2012 dla Wszystkich i do Miłego

Pozdrawiam

Zen

Zgadzam się. W zeszłym roku ksiądz dał dupy z kazaniem. Szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Park Miniatur o którym wcześniej wspomniałem czynny jest od samego rana w weekend kiedy odbywa się Zlot Gwieździsty, oficjalnie zapraszam Was od godziny 14:00, ale śmiało możecie przyjeżdżać już dużo wcześniej. Biorąc pod uwagę jak tłoczno jest podczas wyjazdu z Jasnej Góry, proponuję aby przeczekać te ciężkie chwile np. w Naszym Parku. Posiadamy punkt gastronomiczny oferujące mnóstwo jedzenia, jak również napoje ciepłe i zimne. Miejmy nadzieję że uda nam się już zrobić stanowiska pod grille także można śmiało grillować do samej nocy:)

jak zbierzecie się w większe grupy to cena będzie jeszcze bardziej atrakcyjna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono motonitów.

Tak czytam wasze posty i zastanawia mnie gdzie zatraciła się istota tego spotkania.

Kilka lat temu na rozpoczęciu sezonu motocyklowego w Częstochowie było kilkadziesiąt moto, padał deszcz i ogólnie pogoda była z d…, ale idea spotkania była jasna. Rozpocząć sezon zwykłą mszą świętą, pomodlić się chwile zastanowić nad życiem…

Niektórzy z was wierzą w kominiarza inni w czarnego kota a jeszcze inni, że w chwili gdy ksiądz poświęci moto to przelata cały sezon pod opieką anioła. Taka była idea tego spotkania. Z roku na rok można zaobserwować coraz więcej motocyklistów i użytkowników motocykli, którzy zjeżdżają do Częstochowy na „zlot” a swoją drogą ten, co nazwał zwykłą mszę zlotem ten chyba nigdy nie był na prawdziwym zlocie. Całą atmosferę szlag trafił zrobił się jarmark, sztandy z żarciem, pełno spacerowiczów, którzy oglądają nas jak małpy w zoo no i chyba najważniejsze kler upolitycznił mszę.

Pytanie do was moi drodzy czy ludzie tak szybko się zmieniają czy świat zwariował??? Temat zostawiam otwarty i z czystą ciekawością będę śledził jak rozwinie się wątek.

Pozdrawiam serdecznie i LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba delikatnie nie na temat ale ogólnie nie mnie to oceniać wiec gitara xP

Całą atmosferę szlag trafił zrobił się jarmark...

Pytanie do was moi drodzy czy ludzie tak szybko się zmieniają czy świat zwariował?

Moim zdaniem coraz "młodsze" pokolenia zjawiają się na JG, które po prostu są coraz mniej.. "wierzące" i traktują to wydarzenie jako zwykły zlot, okazję do spotkania się z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.. itp. po prostu zlot, na którym nie ma kapeli ale jest ksiądz..

Natomiast co do atmosfery, to chyba jest trochę tak, że jeśli, jakieś wydarzenie, impreza, staje się za bardzo znane, modne.. to klimat strasznie na tym traci, między innymi dlatego, że właśnie pojawia się masa przypadkowych ludzi, itp. dobrym tego przykładem jest Przystanek Woodstock, jeśli ktoś był to wie co mam na myśli.

Ale jeśli komuś się nie podoba to po prostu niech sobie odpuści i nie jedzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co roku to samo ,wiele osób sie zaklina, że ni chu chu w tym roku nie jedzie na Częstochowe a jakoś z roku na rok coraz więcej nas tam się zjawia? takie rzechy tylko w państwie Tuska :D

A ja się zaklinam i jak do tej pory dotrzymuję słowa i jak zwykle napewno tam nie pojadę. Wolę ten czas poświęcić na coś bardziej miłego niż słuchanie księdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.