Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wystawa prac o tematyce motocyklowej w Zielonym Ogrodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Jako, że od niedawna ruszyliśmy z obiektem noclegowym i restauracją a ja jestem bardzo dużym pasjonatem motocykli dlatego chciałbym żeby ten aspekt też się tutaj znalazł.

Dokładnie kieruję to do ludzi, którzy zajmują się fotografią, malarstwem, rysują, szkicują itp.

Wiem, że kiedyś na forum była osoba, która zrobiła wystawę swoich prac ale nie potrafię znaleźć tematu...

Moja propozycja jest następująca: oferuję miejsce w holu górnym i/lub dolnym naszego hotelu i po prostu przez pewien okres prace ten będą wywieszone i ogólnodostępne.

Warunek - ustalenie terminu + obrazy/zdjęcia w antyramie, na stojaku bądź w innej formie - gotowej do prezentacji.

kontakt - priv lub e-mail [email protected]

Korzystając z okazji chciałbym wszystkich zaprosić do naszej restauracji na romantyczną, walentynkową kolację :)

Więcej ingformacji - www.zielonyogrod-zabrze.pl

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko, jaki będą mieli interes w tym ludzie, którzy robią zdjęcia czy zajmują się sztuką? Jeśli chcą je pokazać ludziom zakładają galerię multimedialną lub organizują wernisaże i spotkania.

Ty kręcisz swój biznes i chcesz sobie poprawić wystrój wnętrz, a ktoś ma jeszcze inwestować w antyramy, odbitki itd? W większości domów kultury czy innych miejskich miejscach pracy twórczej można zorganizować wystawę, która często będzie dofinansowana.

Może napisz, że chciałbyś kupić jakieś prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.