Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety II


Olaff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej! ja szczerze mówiąc poczekam , ocenie jakość i wykonanie koszulek i wtedy pomyślę nad bluzą! Jeśli już interesowała by mnie bluza tzw stójka bez kaptura!

P.S. Michałknw o ile pamiętam Ciebie z kolei nie ma na liście koszulkowej, a pod bluzą dobrze mieć jakiś t-shirt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam gościa, który podjąłby się wykonania bluz. Mam jego bluze z innego forum, które niedawno zrobił. Generalnie materiał super przyjemny, gruby i miły w dotyku. W sam raz żeby przejechać się w takowej bluzie do sklepu po bułki :) Muszą być jednak chętni, dużo chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że możemy zrobić taką prowizoryczną listę, kto i ile sztuk chciałby przygarnąć. Ja mam już bluze od tego gościa, nie bede sie rozpisywać, bo już o tym nadmieniłem pare

postów wyżej.

Odrazu mówie, że rozmiary wychodzą dużo mniejsze. Patrząc na tabele rozmiar L byłby dla mnie ok i byłby jeszcze troche luźniejszy, a w realiach mam za krótkie rękawy.

PROJEKT:

zk6fsj.jpg

21ajsyb.jpg

2159884.jpg

O cenie narazie nie możemy rozmawiać, bo wszystko się zmieni jak już się trochę chętnych uzbiera. Fajnie jak uzbiera się 15-20 SZTUK, wtedy będzie jakaś przyjemniejsza cena.

Otworzę liste:

1.Olaff - 2 sztuki (XL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że możemy zrobić taką prowizoryczną listę, kto i ile sztuk chciałby przygarnąć. Ja mam już bluze od tego gościa, nie bede sie rozpisywać, bo już o tym nadmieniłem pare

postów wyżej.

Odrazu mówie, że rozmiary wychodzą dużo mniejsze. Patrząc na tabele rozmiar L byłby dla mnie ok i byłby jeszcze troche luźniejszy, a w realiach mam za krótkie rękawy.

PROJEKT:

zk6fsj.jpg

21ajsyb.jpg

2159884.jpg

O cenie narazie nie możemy rozmawiać, bo wszystko się zmieni jak już się trochę chętnych uzbiera. Fajnie jak uzbiera się 15-20 SZTUK, wtedy będzie jakaś przyjemniejsza cena.

Otworzę liste:

1.Olaff - 2 sztuki (XL)

2.Ziolokrb (XL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.