Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba bym sprzedał swoje kombi z tschula rozmiar typowe L.To za 6 stów masz kurtka i spodnie skóra.Kurtka z 10-20 razy założona spodnie ze 3 razy.

Ale to musial bym na spokojnie przemysleć bo na razie mam naprawę piździka na głowie.Ewentualnie pod koniec miesiąca możemy pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

szukaj skóry - napewno przeciera się dłuzej jak trzesz po asfalcie (to Ci moge powiedziec z doświadczenia) jeśli chodzi o motocykl sportowy - osobiscie zaoszczedzilbym jeszcze pare stówek i kupił pełen kombinezon- spodnie, kurtka spinane ze sobą. za okolo 1200 na allegro kupisz tschula - sam jezdze i jestem zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej. Proszę o radę co sądzice o takiej kurtce http://www.moto.gepe...p?id_product=14

Nie mam żadnego doswiadczenia z ciuchami na motocykl bo przede mną pierwszy sezon. Widziałem ze chwalicie ciuchy skórzane,ale na start nie chce skóry. z góry dzięki za informacje.

hej

jakiś czas temu też pytałam o nich na forum,

ja w końcu zamówiłam u nich komplet tekstylny i jest ok, no i cena była w sam raz dla mnie.

Zdecydowałam się bo było o tyle ok że można u nich zamówić rzeczy na wymiar a u mnie z tym różnie :)

gdzieś tu mam opinie z allegro o nich:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=13383928

Ale tak naprawdę to sam sprawdź i oceń ew zadzwoń do nich no bo to zawsze parę stówek jest do wydania i też kwestia gustów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście bym jej nie kupił...

na pierwszy rzut oka:

brak wypinanej membrany (nie ma co wierzyć w tanie oddychające membrany)

i raczej całkowity brak jakikolwiek zapinanych/zamykanych wywietrzników co ją dyskwalifikuje na ciepłe dzionki

no i uszyta z materiału "typu cordura" cokolwiek to może znaczyć ;)

a jeśli chodzi o gusta i guściki to krój jakoś tak mało motocyklowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w motocyklu widzialem kurtki Ret Bika, za ok 500 zl, masz 2 wypinane membrany do tego jeszcze jakas podpinka i cos tam jeszcze deszczowka czy cos..

ogolnie ladnie wypasiona .. moze pomysl nad tym ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.