Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ruch Przetrwania Zimy czyli RPZ - Spotkania ! :)


Lucy

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak piszę Drzewo. Eksperymentowaliśmy już kilkukrotnie i nigdy dobrze się to nie kończyło. Do Katowic z lepszym bądź gorszym skutkiem każdy potrafi dotrzeć, miejscówka jest dobrze znana i przez bikerów lubiana. Nie ma sensu zmieniać czegoś co dobrze się sprawdza. Panterka logistykę lokalową zapewni i będzie OK. Termin dograć i jedziemy z tym koksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Givi napisze ofem - mnie to się nie podoba. Temat i nasze spotkania mają integrować, a nie dezintegrować.  Nikt ci nie każę pić samemu, czemu po prostu nie wpadniesz do Kredensu ? Mnie nie interesują podziały na nowych i starych, zakładam że każdy chętnie spotkałby się z tobą, nie wyłączając mnie i każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce.  To jest moje prywatne zdanie na ten temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Givi rozumiem, że to temat założy przez Ciebie ale taka forma i treść Twojego postu wydaje mi się lekko nie na miejscu.

Jeżeli chcesz się spotkać tylko z konkretnymi osobami napisz do nich na PW, jeżeli organizujesz otwarte spotkanie to daj konkret namiary / informacje.

 

Scorpio - Givi to kobieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Givi rozumiem, że to temat założy przez Ciebie ale taka forma i treść Twojego postu wydaje mi się lekko nie na miejscu.

Jeżeli chcesz się spotkać tylko z konkretnymi osobami napisz do nich na PW, jeżeli organizujesz otwarte spotkanie to daj konkret namiary / informacje.

 

Scorpio - Givi to kobieta :)

 

Flavio no nie żartuj  :blush: Wiem głuptasie, że to kobieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dembis a Ciebie to przez łeb tylko i nic więcej :P

Na kredens się pisałeś i co z tego wyszło ? :P

Bigile Cię dalej przeraża ? :P

a do Szuflady gdzie masz blisko pewnie drogi pomylisz i nie dojdziesz :P

Hahaha do Kredensu mialem wpaść. tyle ze dzwoniłem do Bastka ok 23 to powiedział że impreza się powoli kończy, a zanim bym dojechał to wybiłaby pólnoc więc odpuściłem. A po ostatnim Biglu ciąglę mam traumę :P

Ale widzę tęsknisz za mną? teraz będę nawet jak świat będzie się walił :)

 

Sugerujesz, że nie dochodzi ?  :lol:

Wypraszam sobie :P Raz szybciej raz później ale zawsze dochodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.